Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem ennél a fiúnál vagy ez nem lehet több barátságnál? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit a buszról ismertem látásból és sokszor figyeltem őt meg ő is engem.Én 14 vagyok, ő pedig 16.Pár hónapja bejelöltem őt facebookon és amikor visszajelölt rám írt, hogy honnan ismerjük egymást meg stb.-k és aztán a ciki helyzetből kikeveredve elég jól elbeszélgettünk.Utána 1 hónapig semmi aztán rám írt megint és megbeszéltük, hogy miután a haverjai elballagtak oda ülök mellé reggel a buszon.Azóta minden reggel vele ülök szinte és végigbeszéljük az utat.Délutánonként szokott nekem köszönni és annak ellenére, hogy ott van jó pár haverja mindig mosolyogva integet nekem amikor leszállok.Azóta amióta mellette ülök reggelente többet beszélünk facebookon is, de nem tudom hogy tetszem e neki, ő nekem viszont nagyon.Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek lehet e köztünk több ezek alapján mint barátság?(Érdemes tudni,hogy tud arról hogy szeptembertől elég messze fogok tanulni.)

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült.:D

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2016. máj. 27. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
van :)
2016. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján úgy tűnik simán van esélyed:) szóval hajrá
2016. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ :)

És ha ő nem kezdeményez akkor én se tegyem?

2016. máj. 27. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, ha ő nem kezdeményez, akkor neked kell :D
2016. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

De nem tudom, hogy annál többet mit tehetnék, amit tettem.Mert már elmondtam neki, hogy nekem ő nagyon tetszik és célozgattam már arra is, hogy szívesen lennék a barátnője, de ő még így sem ad egyértelmű jelét hogy teszek neki egyáltalán vagy nem.:/

2016. máj. 27. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam én is csak a másik oldalról

Nekem egy hónap intenzív "b*sztatás" kellett hogy felfogjam mit is gondol az a lány

Ma másfél éve eggyütt vagyunk :)

2016. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Szóval kicsit célozgass jobban :) abszolut van esélyed

2016. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 27. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!