Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet esélyem romantikus...

Lehet esélyem romantikus kapcsolatra, vagy barátságnál többre nem?

Figyelt kérdés

Lehet esélyem olyan nőnél akinek tudom, hogy kb szöges ellentétem a zsánere? Kialakulhat vonzalom egy olyan nőben aki a nagydarab magas kopasz férfiakra bukik ha én alacsony sovány hosszú hajú vagyok? (ez csak példa)

20 feletti nők: előfordult már veletek, hogy olyanhoz vonzódtatok akihez egyébként eleinte nem? Kialakulhat idővel ilyesmi, vagy kár a gőzért?



2014. júl. 23. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez többrétű dolog. Nekem volt egy ilyen esetem, hogy régen sokat beszélgettem valakivel, akit csak barátként tudtam elképzelni. Alapvetően nem volt a zsánerem, és nem vonzódtam hozzá. Viszont kisegített egy nehéz időszakomon, és a barátság szépen átalakult bizalommá, végül pedig kapcsolattá. Igaz nem tartott sokáig (fél év) de sok boldog pillanatot köszönhetek neki. Sokan azt vélik, hogy manapság a külső a lényeg. Ez valóban fontos tényező. De sosem szabad elfelejteni, hogy a belső énünk sokkal fontosabb. Mert te csak a külcsínt írtad le, viszont a belső értékek is fontosak. Hogy van-e közös témátok? Tudtok e beszélgetni? Mert én az előbb említett személlyel napi több órát.
2014. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult. Ilyen a párom is.
2014. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A közös témák, hasonló értékrend, ilyesmik szerintem megvan. Csak korábbi tapasztalataim alapján ezek kevésnek bizonyulnak egy nőnek, ezért is tettem fel a kérdést. Fölösleges reményeket nem szívesen táplálnék magamban.
2014. júl. 23. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem a hosszú egyenes hajú, átlagos testalkatú fiúk tetszettek..de a barátom pont,hogy rövid göndör hajú és kicsit pocakos is. Amikor legelőször láttam róla képet (neten ismerkedtünk) akkor azt mondtam nem az én típusom, de idővel teljesen megváltozott és belé szerettem. Szóval bármi lehetséges.
2014. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!