Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol lehet még ilyen sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet még ilyen sráccal találkozni?

Figyelt kérdés

Akik nem csak az olyan lányokra buknak akik csontvázak. Én nem vagyok kövér de csontváz se. És ez mostmár kevés lenne? Vagy vannak még olyanok akiknek ez tetszik?

(És itt gondolok a 15-16 éves srácokra)



2016. máj. 27. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez személyiségfüggő, hogy kinek mi vonzó.

Vannak akiknek a husisabb lányok jönnek be.

Én már idősebb vagyok szóval mind1 mit gondolok.

2016. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondjuk hogy Siófokon a Kossuth utcában akkor odamész?
2016. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a csontváz lányokat 16/F
2016. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15-16 éves srácok nagy része ízlésficamban szenved, csak a mainstream média által közvetített aktuális trend szerint kinéző hölgyek jönnek be nekik(természetesen van kivétel). Nem marad ez így örökké, majd felnőnek agyban is :)
2016. máj. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha neten keresel egy képet az alakodról és belinkeled, akkor elmondom a véleményem. Alapban a csontváz csajokat én sem szeretem. :)

15F

2016. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az aktuális trend az a nagy segg szóval amiatt nem feltétlenül a vékony lányoknak kéne bejönni a divatmajmoknak. :D

Egyébként Budapesten tuti. Ott akármilyen emberrel lehet találkozni szinte.

2016. máj. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Képet :D
2016. máj. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!