Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm találkozni akar egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm találkozni akar egy sráccal kettesben. Van jogom félni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy tegnap ráírt egy gyerekkori ismerőse, akit kb 4 éve nem látott és egyből megkérdezte, hogy nem futnának-e össze. Nekem ez egy kicsit furcsa... Nekem nem tetszik a dolog. Persze ezt barátnőmnek még nem mondtam, hogy zavar, mert lehet bennem van a hiba. Csak én úgy fogom fel a dolgokat, hogy ha egy srácnak tetszik egy lány, akkor hivja el azonnal talizni. Ti mit gondoltok erről?

2016. márc. 2. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire megbízható a lány
2016. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja és ha normális a barátnőd akkor nem csal meg, de ha mégis megcsalna akkor legalább időben kiderült, hogy milyen.
2016. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt se tudjuk hogy fiú vagy lány vagy?
2016. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fiú
2016. márc. 2. 17:58
 5/13 anonim válasza:
72%
Nem a tulajdonod a barátnőd. Azzal találkozik a szabadidejében akivel akar. Teljesen normális, hogy egy embernek vannak ellenkező nemű barátai/ismerősei is.
2016. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Ne is mondd neki, hogy zavar, mert abból csak sértődés és hiszti lesz. Am nem kell azonnal rosszra gondolni.
2016. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy lany mert feltene ilyen szempontbol?
2016. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Méghogy kettesben.. Olyanról még csak nem is hallottam hogy egy lány kettesben akar találkozni a gyerekkori ismerősével aki mellesleg fiú. Ideje lesz elővenni a nevelőpálcát úgylátom.
2016. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#5!

Vannak ellenkező nemű barátai és őket ismerem is, a legjobb barátja is fiú. Én csupán azért gyanakszom, hogy a srác ráhajt, mert hirtelen 4 év után ráír, hogy talizzanak. Ha nagyon fontos lett volna a srácnak a barátság, akkor nem hagyta volna, hogy a barátságuk végetérjen, mint például a mostani fiu barátai. És hírtelen ráír barátnőmre, hogy talizzanak. Én is voltam jóba régi ismerőssel, akivel már 2-3 éve nem beszélgetek, de nem is keresem őket, mert minek... De ne értsétek félre, mondom hogy lehet bennem van a hiba, azert kerdeztem ti mit gondoltok

2016. márc. 2. 18:22
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Azt hogy a pali 4 év távlatából megkívánta a csajodat.
2016. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!