Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek még mindig szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Ezelőtt két éve beleszerettem valakibe, akiért bármit megtettem volna. Most ahogy elnézem őt nem ugyanaz az ember akibe én beleszerettem... megváltozott. Maga a személyisége, nagyon hangulat ember lett... néha ahogy beszélgetünk még minden érzem azt, hogy ugyanaz az ember akibe régen beleszerettem, de aztán jön egy kis idő múlva a változás s megint másképp viselkedik. Nagyon összezavar ez ilyenkor és nem tudom pontosan, hogy mit érzek.
2016. máj. 27. 22:58
 1/3 anonim válasza:
Simán előfordulhat. Csak ugye a régi énjébe szerettél bele és nem a mostaniba. És az azért nem ugyan az.
2016. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál,hogy veled van baja?Velem és a volt barátommal is ez volt,csak a barátom éppen arra nem gondolt,hogy az nekem esetleg rosszul esik,ha elhanyagol.Vagy ha gondolt is erre,nem érdekelte,sőt direkt bosszúból csinálta.
2016. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudod mit érzel, próbálod kivetíteni a fa**ságaidat rá, szállj mélyen magadba.
2016. máj. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!