Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem, de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 16 évesek vagyunk mindketten,már lassan egy éve közelebbről ismerjük egymást,nagyon rendes jófej lány,sokat beszélek vele,elhívom kávézni,mindíg eljön velem,jókat társalgunk,kacagunk együtt,szerelmes lettem belé de egy ismerösöm már megszerezte és járnak,kicsit zavar a dolog,és nem tudok nem rá gondolni,folyton a fejemben jár,kérlek segítsetek
2016. máj. 22. 13:24
 1/4 anonim válasza:

Ha járnak már nem sokat tudsz tenni,előtte kellett volna elmondani neki.

Most annyit tehetsz hogy mellette maradsz és vársz az alkalomra.

16/f

2016. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2016. jún. 2. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne h tényleg zavar de ne feledd ő most mással jár az ideje meg mindenkinek drága ki tudja meddig lesznek együtt. Ha 2-3 évig akkor is megvárod? Lehet olyan lehetőséget szalasztol el míg vársz amit nem kéne. Tényleg eddig kellett vna neki megmondani most már nem sokat tehetsz.
2016. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mevárom,mert nekem csakis ő tetszik,próbáltam mást keresni de nem megy :)
2016. jún. 13. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!