Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szeretem? 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem? 16 évesen baj, ha távkapcsolatban van az ember? 16L

Figyelt kérdés
most lesz 2 éve, hogy együtt vagyok a barátommal. nagyon szeretjük egymást és minden nagyon jó, csak az baj, hogy 69km-re lakik tőlem. A családom nem nagyon érti miért vagyok egy ilyen fiúval és miért nem választok magamnak közelebbit. De én őt szeretem. Tudom, hogy sokan azt gondolják, hogy a távkapcsolat nem működik, meg nem igazi szerelem, de mi szinte imádjuk egymást ezzel a fiúval. Nekünk is jó lenne, ha majd nem minden nap tudnánk talizni meg együtt lenni, de ha belé lettem szerelmes akkor mit tegyek ? Azt mondják , hogy a csalódástól akarnak megvédeni,de én úgy érzem, hogy ő a másik felem, nem tudom elengedni.Az apukája és az anyukája is nagyon szeret, ők teljes mértékben mellettünk vannak. Két év múlva végzünk a középsuliban és utána együtt szeretnénk menni egyetemre, és akkor összeköltöznénk. Szerintetek lehet ebből még nagyon hosszú kapcsolat ?
2016. máj. 25. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
"Szerintetek lehet ebből még nagyon hosszú kapcsolat?" Ha azt válaszoljuk hogy igen akkor jobb lesz valami is? Majd az idő eldönti hogy lesz...
2016. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%

Az unokatesós is így kezdte a férjèvel, 15 éves koruktól együtt voltak, ugyanígy az egyetemen költöztek össze. 22 évig voltak együtt.

Tavaly lépett le a fèrje a 26éves titkárnőjéhez :(

2016. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Megértelek. Én is távkapcsolattal kezdtem, de nem 69 km-ről volt szó, hanem inkább 1000 km-ről. Én 15 éves voltam, amikor megismerkedtem a párommal. Éveken keresztül csak évente egyszer találkoztunk. Azóta mindketten befejeztük a tanulmányainkat, összeköltöztünk és már 2 éve együtt élünk.

Nekem is állandóan azt mondták, hogy keressek olyat, aki közelebb van, de ha egyszer beleszeretsz valakibe, akkor azt nem tudod csak úgy egyik napról a másikra elhagyni. Ha mindketten kitartóak vagytok és tényleg szeretitek egymást, akkor semmi és senki sem állíthat meg. Sok bizalom kell hozzá, az igaz, de minden rendes kapcsolathoz szükséges, hogy megbízzunk a másikban, mert bizalom nélkül semmit sem ér az egész.

2016. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez nagyon sok mindentől függ, én anno páromtól nem 69 km-re..hanem 800 km-re laktam,és 2,5 évig voltunk távkapcsolatban mielőtt összeköltöztünk, azóta eltelt 4 év és nagyon boldogok vagyunk, hogy így alakult :) Csak te meg ő tudod, hogy a kapcsolatotok mennyire erős, más ne befolyásoljon téged, idővel úgy is kiderül. Még fiatal vagy, tehát ha később kiderülne, hogy mégsem működik, akkor sincs világvége :) Saját tapasztalatból kiindulva lehet belőle nagyon hosszú kapcsolat, ha minden működik.
2016. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
69 km szerintem még nem távkapcsolat..de mondom szerintem...bár van akinek a 20km-is az! Simán lehet belőle hosszú kapcsolat,csak tenni kell érte mindkettőtöknek!
2016. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem baj.

A szerelem nem a kilométereken múlik. :)

Barátnőm is 16 éves volt, amikor összejöttünk, és ennek már 4 éve. :) Ja, és örültem volna, ha köztünk csak 69 km van. :)

2016. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köztünk is kb ennyi van a barátommal és egyidős vagyok veled.Nekünk kicsit könnyít az is hogy egy iskolába járunk,én meg az iskolától 16km-re lévő kisvárosban élek.Ez így jó,de nyári szünetben mi sem tudunk annyit találkozni...azt ajánlom,hogy ha szeretnek a szülei nyilván megengedik hogy ott aludj.És igen,simán lehet belőle hosszú távú kapcsolat,de ehhez fontos hogy bízzatok a másikban(ami gondolom nálatok 2év alatt kialakult) :)

Szurkolok nektek! :*

2016. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!