Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 7-es vagyok nyolcadikban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7-es vagyok nyolcadikban tetszik egy fiú elég félénk vagyok és nem megyek hozzá mert tudom hogy kinevetne és mindenkinek elmondaná hogy mit mondtam jövőre már nem fog ebbe az iskolába járni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 09:34
 1/4 anonim válasza:
Hogy nézel ki? Küldj képet és megmondom :-)
2016. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem az a fiú én vagyok akire gondolsz mert nállam is ugyan ez a helyzet egy 7.-es csajjal :D Tedd meg nyugodtan. :))
2016. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
figyu, jövőre már nem fog ide járni, nem mindegy, mit mond a többieknek? :) hidd el, később jobban fogod bánni, hogy nem tetted meg.
2016. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálam is így van, de én azzal a fiuval mar jartam...nem volt nagy dolog. De nem merem neki megmondani hogy még mindig szeretem. Azóta miatta nagyon sokat változtam, érettebb lettem. Szerintem írj rá, és ha nem fogadja rosszul, akkor mond el neki személyesen is.
2017. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!