Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok beleszeretni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beleszeretni?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja megismertem egy srácot, aki végtelenül szimpatikus, kedves, az az igazi jófiú, és hihetetlen, mennyire egy hullámhosszon vagyunk, mindenben egyezünk.Mindig megért bármiről is legyen szó. Eddig csak barátok voltunk de most közelebb kerültünk egymáshoz. Belémszeretett de én nem vagyok belé szerelmes. Nagyon szeretek vele lenni, jól érzem magam vele. Mit csináljak hogy bele szetessek?
2016. máj. 28. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem lehet. Jaj én akkor mától szeretni fogom... Ez nem így megy. Legyél vele sokat együtt, beszélgessetek stb.
2016. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem érzel iránta vonzalmat, akkor sehogy
2016. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a testi vonzalom nincs meg,márpedig ez és amit te leírtál az kell egy kapcsolathoz. Egy dolog,hogy egy hullámhosszon vagytok. Az a barátság. Ha nem vonzódsz hozzá akkor cseszheted.
2016. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy,max idővel lehet,hogy megváltoznak az érzéseid,de ha szerencsétlen srác bekerült a friendzone-ba,akkor onnan nincs kiút.
2016. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!