Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha kezdek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kezdek beleszeretni egy külföldi fiúba?

Figyelt kérdés

Ő orosz, Moszkva közelében lakik. Én meg itt vagyok Magyarországon...Neten ismerkedtünk meg és nagyon nagyon nagyon nagyon megszerettem...Ráadásul az csak neheziti a dolgomat úgymond, hogy minden egyes nap beszélünk, szóban ráadásul, mert én oroszul akarok tanulni és abban segit nekem, ő meg magyarul és én segitek neki benne. Még sose ismertem ilyen aranyos fiút, mint ő, egyszerűen olyan, mintha nekem teremtették volna ._. Mondjuk azt mondta, szeretne majd Mo.-ra jönni, de azzal nem sokat érek, mert egyszer találkozunk, tegyük fel, neki is tetszek, azután hazamegy és táv"""kapcsolatban""" fogunk élni?...Viszont nem akarom megszakitani vele a kapcsolatot, mert tényleg nagyon kedvelem és még segit is nyelvet tanulni. És nagyon szeretem. Szerintem csak jobban szenvednék, ha nem beszélhetnék vele, állandóan az járna a fejemben, hogy lehet, azóta összeismerkedett egy másik magyar lánnyal és vele beszélget minden nap és egymásba szeretnek és vele jön össze, nem velem. De igy meg, hogy minden nap beszélünk, minden nap egyre jobban szeretem...

Mit kéne tennem?


2015. dec. 24. 02:40
 1/6 anonim válasza:
- nagyon aranyos kérdés XD
2015. dec. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem most, valakivel nem rég kezdtem el itt beszélgetni, és azóta nem tudom elfelejteni őt. Azt még nem tudom, hol lakik,de gondolom Magyarországon.
2015. dec. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Miért? XD

2. Sajnálom :( Mondjuk neked legalább lehet, hogy pár várossal arrébb lakik, az enyém meg két országgal arrébb T_T

2015. dec. 24. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát semmit ne tegyél! Örülj neki, hogy legalább ennyi van!
2015. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyan ez van velem is, de ha minden igaz nekem tényleg kijön magyarba egy évre és majd meglátjuk:D
2015. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó neked *3* Bárcsak hozzám is eljönne egy évre :cc Legalább :(
2015. dec. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!