Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy őrült ötletem. De nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy őrült ötletem. De nem tudom, hogy reagálna rá a 16 éves lány, aki tetszik. Ti hogy reagálnátok rá, szerintetek jó ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés

A lánnyal úgy vagyok, hogy tudja a szándékaimat, de időt kért és hogy még meg szeretne jobban ismerni. Most lenne másodszor, hogy verset írtam neki, de az elsőt csak facebookon elküldtem. Most a másodikat komolyabban szeretném, és arra gondoltam, hogy a sulis szekrényét reggel, mielőtt megjön suliba, kidíszítem belül virággal meg csokival meg hasonló romantikus dolgokkal, lehet lufit is viszek. Plusz ott lenne egy doboz, amiben a vers lenne.

A gondok: Egyedül van a szekrényben, így nincs más lehetőség bejutni, mint hogy a portással le kellene vágatnom a lakatját. Természetesen vinnék neki új lakatot, de hát mégis csak le kellene vágatni.

Attól félek, hogy túl tolakodó, vagy zaklatásnak veszi, vagy megijed tőle, hogy ilyen jogon máskor is megnézhetem a szekrényét (pedig semmi szándékom). Gondolkozom ilyen enyhítő dolgokon, hogy a dobozra ráírni, hogy: "Be kellett törnöm a szekrényedbe, nem itt van-e az ellopott szívem".

Teljesen tanácstalan vagyok a dologgal kapcsolatban, mert mindig megkapjuk fiúk, hogy nem vagyunk romantikusak, de azért ez elsülhet túl romantikusan is, zaklatássá átfolyva.



2016. máj. 28. 15:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem csak túlzás, amit csinálni szeretnél, hanem konkrétan bűncselekmény is. És igen, jól sejted, a csaj lehet hogy többé szóba se állna veled egy ilyen után. Teljesen jó mód arra, hogy elérd nála, hogy örültnek tartson és ne tudjon benned bízni. Márpedig a bizalom és a biztonságérzet fontos egy nő számára.
2016. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!