Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy baratom mar lassan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratom mar lassan negy eve, volt egy hosszabb szunetunk talan 3-4 hónap. Ez ido alatt a baratom ket lannyal fekudt le, normalis ha ez a dolog rettenetesen zavar engem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.. Normális, ha zavar, de leírhatnád hogy milyen szünet volt.. HA szétmentetek 3-4 hónapra azt nem szünetnek hívják hanem ideiglenes szakításnak..

17F

2016. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
ha szakítottatok, minek foglalkozol vele?
2016. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyutt voltunk 3.5 evet,majd szakitottunk..kulon voltunk több mint 3 hónapot ez idő alatt semmit nem beszéltünk,semmit nem tudtunk egymásrol o ez ido alatt feküdt le ket lánnyal,most újra egyutt vagyunk,de azóta zavar ez a dolog.
2016. máj. 28. 16:42
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy szakítottatok. Ezt úgy hívják, hogy "elment bäszni".
2016. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor minek jott vissza végül?
2016. máj. 28. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Honnan tudjam? Nem vagyok ő. :D


Valószínűleg mert tudsz neki nyújtani valamit, ami kell neki (nagyon?), viszont nem akart úgy veled lenni, hogy nem volt másokkal. Vagy megunt. Ilyesmi.

2016. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen,normális. Én a helyedben kidobnám,hiszen nem olyan hosszú az a 3-4 hónap.
2016. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy nem hosszú de viszont ez a lassan négy ev igen..megis nagyon zavar es neha nem tudom vissza fogni magam elotte se es vannak beszolasaim amibol kesobb csak veszekedés van.
2016. máj. 28. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális.
2016. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális, hogy zavar. Biztosan őt is zavarná fordított esetben. De ha ő maga mondta el neked, hogy mi történt, akkor valószínűleg nem tartotta olyan fontosnak hogy titkolnia kelljen, ergo nem kötődik hozzájuk. Ha mégis, nem mondta volna el, vagy már rég szakított volna veled. De azért: Mindenképp beszéljetek róla!
2016. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!