Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Három hónap alatt szeretnék...

Három hónap alatt szeretnék fogyni kb.10 kilót. Új vagyok a témában. Ha diétázok és naponta tornázok, akkor lehetséges, vagy kizárt dolog? Kb.1200 kalóriára gondoltam naponta.

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon durván edzel mellette akkor nem kizárt, bár ahhoz kb 500-700 kalóriát kéne elégetned. Ha nem, akkor lehetetlen napi 1200 kalória mellett 3 hónap alatt 10 kilót fogyni. Kb. 6 hónap inkább. Kalóriabázison ha beírod az adataid akkor meg tudod nézni pontosan mennyi
2016. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, hogy mekkora a kalóriaigényed s mennyit tornázol. Én lehet, hogy fogynék ennyit, ha képes lennék ilyen picit enni, elég nagy lenne a kalóriadeficit hozzá. De vannak nálam kisebb kalóriaigényűek. S persze sokkal nagyobb kalóriaigényűek is, a párom vékonyabb nálam, de 2400-zal gyorsan fogy...
2016. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1: Inkább pontatlanul mondja meg a kalóriabázis. Plusz/mínusz 500 kcal, bár biztos van, akinél többet téved. Erről nem tehet; a kalóriaigény nagyon szór, a kalóriabázis pedig még csak a testzsírszázalékot sem kérdezi. Statisztikailag OK, amit csinál, úgy tudom, egyedszinten óriási különbségek lehetnek.

A legtöbb ilyen oldal amúgyis túlbecsüli az aktivitás miatti kalóriaégetést s ez a sportoknál is megjelenik, rutinosak 70%-ot írnak be s napi 1-2 óra mozgáshoz s könnyű fizikai munkához ülőmunkát...

2016. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!