Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi van köztünk? Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van köztünk? Lehet nála esélyem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már régebb óta ismerem a lányt, másfél éve pedig majdnem minden nap beszélünk. Nagyon jó barátság alakult ki köztünk, de én többet érzek. Kb 1 hónapja megkérdeztem, hogy mi az "ideálja" (rohadtul nem én), szóval most mit csináljak? Bevalljam neki mit érzek, de akkor lehet, hogy rámegy a barátságunk vagy hallgassak és nézzem ahogy másokkal találkozgat? 16/F

2016. máj. 29. 20:46
 1/1 Andicika ***** válasza:
Egyelőre kicsit várj, míg jeleket, visszajelzést kapsz a csajtól,h tényleg bejössz-e :)
2016. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!