Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha pár hónap múlva megkeresem, hogy mi van vele, elhívom egy kávéra, még lehet köztünk valami? Vagy esélyem sincs már? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett egyik munkatársam akivel szerettem volna összejönni. A múlt héten kirúgták (az én hibámból kifolyólag, mert mondtam, hogy nem csinált meg valamit amit meg kellett volna). Szerintem tudja, hogy én "árultam be" úgymond. Bár nem gondoltam, hogy ekkora ügyet csinálnak belőle, hogy kirúgják.. csak most létszámleépítés volt, ő meg még új volt ezért elküldték őt is.. De igazából nem is szeretett itt dolgozni, gyakran elkésett, előbb elment stb..

2013. márc. 3. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

háhá ez jó vicc XD

kirúgatod és aztán randira akarod hívni, vagy csak jópofizni egy kávé mellett?

és szerinted el is menne? :D

nem tudom, nagyon álomvilágban élsz ne haragudj...

Miattad rúgták ki, felfogtad kb. hogy mit tettél?

nagyon kamuszagú a kérdés de ha mégis igaz, hát akkor én odaítélnék vmi Darwin-díjszerű dolgot...

2013. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 fospuska ***** válasza:
én nem erőltetném a helyedben,főleg,ha miattad rúgták ki és még sejti vagy tudja is. az egyéb véleményemet meg megtartom magamnak.
2013. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem kamu.. igazából egy apróság miatt rúgták ki.. álmomban nem gondoltam, hogy elküldik.. különben nem mondtam volna.. Amúgy se voltak vele nagyon megelégedve..
2013. márc. 3. 15:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Először hívd meg, csak utána tudod meg, hogy hogy reagál rá!
2013. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
15:14-es nyugodtan írd le, hogy mit gondolsz.. nem gondoltam, hogy kirúgják..
2013. márc. 3. 15:17
 6/13 anonim ***** válasza:

mindenesetre én ezek után nem közelítenék felé, pláne hogy tudhatja hogy te voltál...

mert ha tudja, ezek a verziók lehetnek:

1)képen röhög és otthagy/letilt (ez a legjobb verzió)

2)felpofoz, leköp, úgy hagy ott (ez a kellemetlenebb)

3) eljátssza hogy semmit nem tud/megbocsájt, aztán mikor már biztos vagy a dolgodban olyan bosszút áll, hogy négyfelé áll majd a füled

4)azt mondja, semmi baj de így nem működik a dolog - és majd egyszer elkap pár keményfiú éjszaka, nem is érted miért

2013. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem egyedül az én hibám ami miatt kirúgták.. lehet, amúgy is elküldték volna... mondom sokszor elkésett is meg elég lazán vette a munkát.. Gondoltam, várok pár hónapot, aztán megkérdem mi van vele..
2013. márc. 3. 15:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha felkeresed tutira exit lesz.
2013. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és az nem is számít, hogy ő is hibás abban, hogy kirúgták? Azért szerintem abban is van valami, hogy előbb utóbb úgy is elküldték volna.. Mondom, hogy nem is szeretett itt dolgozni..
2013. márc. 3. 15:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok az eletben, amit jobb nem eroltetni.

Ez olyan.


Egy nonel akkor kell kezdemenyezni, mikor ott a lehetoseg, nem 3 honap mulva. Fuggetlenul attol, hogy meg raadasul ki is rugadtad.

2013. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!