Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nehezen nyílok meg de ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen nyílok meg de ez kivétel, hogyhogy?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen nyílok meg, nem barátkozom könnyen senkivel, nem adom oda mindenkinek a bizalmam, egyszóval zárkózott vagyok. De nagyon. Kivéve egy személlyel szemben. Egy fiúval szemben. Előtte tényleg magamat adom, könnyű előtte megnyílnom. Örülök, ha beszélget velem, megpuszil, megölel stb. Ha meglátom jobb lesz a napom. Közhelyesen hangzik, de ránézek és ezerrel kezd verni a szivem, és kedvem támad beleborulni a nyakába. És nem tudom mi ez. Sok könyvet olvastam, kb így írják le a szerelmet. Szerelmes vagyok? A fiú az egyik barátom. Imádom hallgatni ahogy beszél, a hangjára el tudnék aludni. Külsőre egyszerűen gyönyörű. De ezt csak nem rég fedeztem fel. Már régóta barátok vagyunk. Nem értem mi ez az érzés. Szerelem? Még sosem éreztem ilyet, de mêg az sem volt sose hogy valaki tetszett a közelben. Max filmekből vagy ilyesmi. Ez tényleg szerelem? Nem merem elmondani senkinek mert nem szívesen nyílok meg. Köszönök minden választ és bocsi hogy kicsit hosszú lett.:)

14L



2016. máj. 29. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerelem :D
2016. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

De aranyos :) te szerelmes vagy :)

Velem meg pont az van hogy azt hiszem hogy na most szerelmes leszek, és aztán mégse XD

Amúgy a tietekből még lehet valami ;)

2016. máj. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondják a lány első szerelembe esése csodálatos, de én nem így érzem. Ideges leszek, ha tudom hogy találkozom vele, de egyben megkönnyebülök amikor már vele vagyok. Nem nagyon merek ráírni mert félek hogy zavarom, vagy idegesítem stb. És társaságban beszélgetni sem szoktam vele, mert nem tudom hogy ugyanúgy viselkedik-e velem a haverjai elött és kettesben is. Mit csináljak?
2016. máj. 30. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj ez nagyon aranyos, bar en is igy estem volna szerelembe:) igen szerelmes vagy, es vigyazz a fiura, legyetek ilyen joba lehet alakul majd valami. Sok sikert nektek:) 15/L.

Bocsi az ekezetekert:))

2016. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb: Tudd meg, hogy a fiú milyen kapcsolatot akar. (Nem csak veled, bárkivel.) Valahogy hozd fel a témát. Ha szimpla futókapcsolatot akar, lemondhatsz róla. Ha nem, akkor sok sikert. :)
2016. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!