Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy hirtelen elkezdett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy hirtelen elkezdett érdekelni?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.


Van egy lány, akivel tavaly ismerkedtem meg facebookon (mert 2 várossal odébb lakik).

Kb. minden nap rámírt 1-2 hónapig, beszélgettünk mindenféléről. Gyakran éreztem, hogy ő többet akar mint barátság, de igazából engem a külsején kívül nem nagyon érdekelt..

Azért elhívtam 1x-2x randizni, de valamiért végül egyik randi sem jött létre..


Legutoljára jónéhány hónapja beszélgettünk, de múlt héten rámírt egy totál más dologgal kapcsolatban, de mivel soha nem mondta ki egyenesen, hogy többet akart volna mint barátság, elkezdtem tapogatózni, de végülis a konkrét dolgot nem mertem megkérdezni..


De valamiért azóta a beszélgetés óta 0-24-ben ő jár a fejemben, és mintha már belsőleg is érdekelne..

Tehát azt a bizonyos fellángolást érzem iránta, de miért csak most?

Hónapokig beszélgettem vele, és utána sem éreztem semmit..

Most pedig váltottam vele 3 szót és totál belebolondultam..


Az a baj, hogy most már elég hülyén nézne ki ha elhívnám randira, szerintem...


Mit tegyek?


2015. júl. 7. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Proba = szerencse.

Hivd el. Ha elmegy, akkor az mar nagyon jo jel. Ha nem, akkor meg kar eroltetni..

2015. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!