Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez alatt most mit értsek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alatt most mit értsek? (Többi lent :D )

Figyelt kérdés
Régóta tetszik nekem egy lány de van barátja és nem mondtam még el neki.Naponta írkálunk.Tegnap előtt volt egy rendezvény amin mondta hogy kint lesz hát én is ki mentem találkoztunk beszélgettünk jól elvoltunk.Hazajöttem ráírtam hogy jó volt velük jól elvoltam.Majd megkérdeztem hogy miért is dobott meg egy kaviccsal (unatkoztam azért kérdeztem meg tőle) majd azt írja hogy azért mert olyan kis cuki vagyok...na egy pillantra ledöbbentem.Meg hogy olyan cuki hörcsög arcom van vagy mim meg h ő hörcsögtartó na de mindegy :D Azt szeretném megkérdezni hogy most hogy ő cukinak nevezett akkor most én tetszek neki vagy bejövök neki vagy csak szimplán cuki és kész???! Előre is köszönöm a választ ! :D 14/F
2016. máj. 31. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem bejosz neki egy csovesnek nem mondom azt h ciki meg ha az is ;)
2016. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cuki*
2016. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem sajnos, de ha egy lány cukinak tart, akkor nem tart férfinek, ergó esélyed sincs, de ne legyen igazam.
2016. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
barátzónának hívják papa barátzónának :)
2016. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!