Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit értsek azon kérdés alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Violka23 kérdése:

Mit értsek azon kérdés alatt, amikor azt kérdezi a férfi: mi a helyzet a pasikkal? Mire gondol, s miért kérdezi meg heti rendszerességgel?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy távkapcsolatom, de annak is inkább a szexpartner változata.( Nincs számonkérés, elköteleződés, féltékenység). A kérdést heti rendszerességgel felteszi nekem a fiatalember, annak ellenére, hogy már megválaszoltam egy héttel korábban, s mindig úa. tudom mondani, mert nincs változás. Egyedülálló anya vagyok. S nem is vagyok az az egyik ágyból a másikba bebújós típus.
2015. dec. 21. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

(...)Nincs(...) elköteleződés(...)

Valószínűleg csak tudni akarja épp hogy álltok

2015. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha jól értem, ez egy állandó szexkapcsolat, amiben szerinted nincs számonkérés, elköteleződés és féltékenység, ő viszont hetente megkérdezi tőled, mi van a pasikkal? nekem úgy tűnik, hogy ő egy kicsit jobban elköteleződött ebben a kapcsolatban. tudja és elfogadta, hogy nyitott a kapcsolatotok, de azért foglalkoztatja, hogy vajon ő-e az egyetlen, vagy van-e más is. ha másért nem, akkor azért nehogy elveszítse a mostani kellemes helyzetét.

az, hogy mindig ugyanazt tudod mondani, hogy nincs változás mit jelent? hogy ő az egyetlen? mert akkor talán érdemes lenne ezt egy kicsit alaposabban a tudtára hoznod, hogy ő az egyetlen és ez így jó neked, esetleg nem is keresel mást és főleg azt, hogy ha lesz változás, akkor ő lesz az első, aki megtudja, így nem érdemes töprengenie rajta.


nem tudom, hogy viselkedtek egymással, de talán az a legegyszerűbb, ha eleve úgy indítasz, mikor találkoztok, hogy érezze, hogy ő fontos és egyedüli neked, így talán fel sem vetődik benne a kérdés.

2015. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!