Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy éve belém esett egy fiú....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve belém esett egy fiú. Aztán én is belé. Beszélgetünk, nevetünk együtt. De akkor most mit tegyek? Én lányként nem szeretnék lépni, hisz ő a fiú, nekem úgy lenne normális számomra. De milyen tettekkel tudnám tudatni jobban vele, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
Az is bökkenő, hogy nem szeretném ha az osztálytársaim észrevennék, elég szőrszálhasogatok, pletykások. Tipp, hogy hogyan csináljam? Asszem, most feladtam nektek :D
2016. máj. 31. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megkoszonnem, ha normalis valaszok jonnenek privatban is. Ha nem tudtok ra valaszt mondani akkor inkabb kuss! Nem vagyok pl ilyenekre kivancsi: "hany eves vagy?"!!! Nem parkereses celjabol irtam ide, a Gyakori kerdesekre!!
2016. jún. 6. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
"Asszem most feladtam nektek" Azért kérdeztem a korodat, hogy jobban átlássam a dolgot, jobban tudjak segíteni, mert nyilvánvalóan a kor is meghatározza, hogy hogyan működik a dolog. Ne legyél már ennyire elszállva magadtól, hogy egyből azt gondolod mindenki rád akarja vetni magát. Nyelvtanilag igénytelen, full sablon problémádra meg csodálkozol, hogy nem ír senki, és most még a lekezelő stílusoddal is ráteszel egy lapáttal. Ügyes lány vagy te.:D
2016. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 enderpet válasza:
Hány éves v?
2016. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!