Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tetszik a srác de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik a srác de nem tudom mit tegyek! Fiúk, és lányok is! (bővebben. )

Figyelt kérdés

Van egy srác aki 2-6 osztályig minimum 10x megkérdezte hogy leszek e a barátnője. Randira is elhívott, de én olyan betoji voltam, hogy elhoztam a barátnőmet is. Mindig azt mondtam neki, nagyon elutasítóan hogy NEM! Anyukám már akkor is mondta, hogy gyengédebben, ne törjem össze a szívét, nem tudhatom megbánom e még. Hülyeségnek tartottam, hogy bármikor szerelmes lennék belé. És most nem tudom miért de megtetszett. Az osztálytársam, 7.-ben. Lehet hogy mindig is tetszett csak éreztem hogy megkaphatom. (Tudom, hülyeség) Vagy nem tudom, én is rengeteget változtam és ő is. Szokott olyanokat csinálni hogy kidobja a suliban a 3. emeletről a filceimet, meg egyszer elszólta magát hogy hiányozni fogok neki ("Holnap nem jössz-Nem-Áhh nem fogsz hiányozni!" de a 2 fele nekem kicsit irónikusan hangzott-de lehet hogy csak beleképzeltem) és Bongo is megmondta hogy tetszem neki. :)

De attól félek, hogy nem meri újra megkérdezni, vagy mert mivel elég népszerű a lányok körében (jó, nagyon népszerű) ezért igazából nem érez semmit. Lehet hogy nagyon maradi vagyok de nem akarok kezdeményezni, vagy elmondani neki. Mint mondtam nagyon sokat változtunk. Szeretném ha elhívna vagy ilyesmi. De azért ha mégis szeret szeretnék felé reményeket "táplálni" (ha van ilyen kifejezés), mert kicsit lelkiismeret furdalásom van , és szeretem is.


szerintetek hogy közelítsek hozzá??!! Nem akarok rámászni, nyomulni, de azért kiismutatnám hogy kedvelem, hogy érdeklődök iránta, így talán tudna kezdeményezni.


Köszönöm!



#kezdeményezés #régen szeretett #nem tudom most tetszek e neki
2016. máj. 22. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá,szemezz vele, kezdeményezz beszélgetést
2016. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Szerinted ha beszélgetni akarok vele, róla kérdezzek, vagy egy sztorimat meséljem el és ha érdekli kérdez?

2016. máj. 23. 13:47
 3/4 szabodorka fanni válasza:

Szerintem is kezdj el vele beszélgetni, de ne magadról,és többet legyetek együtt.

Ha elfwlejtette hogy milyen jo lány vagy akkor most rá fog jönni😉

Remélem sikerül☺

2016. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uu, köszi! Ez jól esik! Megfogadom a tanácsodat! Csak furcsa és nehéz megszokni, hogy fordult a helyzet és nyitott akarok lenni felé, de nem akarom hogy rájöjjön... Viszont szeretném ha megtudná, csak... Uhh... :) Nagyon fura érzés, de nagyon bíztató a válaszod, köszönöm! :D
2016. jún. 11. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!