Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy srác aranyos, kedves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác aranyos, kedves és jószívű, de nagyon otthonülős akkor mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit kedvelek és sokszor szoktam elhívni kettesben szórakozni a városomba és mindig olyan jól el vagyunk ,de mikor összetalálkozom útközben az ismeroseimmel akkor ő hirtelen elkoszon és elmegy azzal az indokkal hogy nem zavarlak titeket és elmegy.

Mi baja van?

Mindig elment eddig...

Szegénykémnek nincsenek barátai és velem szokott lenni,de nekem meg egy csomó van és akkor így hogy férhet meg egymás mellett a 2?

Én 16 Ő 17 éves.


2016. máj. 30. 17:27
 1/4 Andicika ***** válasza:
Ez szerintem kicsit már pofátlanság a pasi részéről... Nyíltan kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja ezt... 16\L
2016. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem fél az emberektől,de fogalmam sincsen hogy miért.

Ha 1-3 emberrel találkozunk akkor ottmarad,de nm szól semmit ,de ha 7-8 fővel (ami nálunk nem ritka) akkor elmegy,de mindig bocsánatot kér.

2016. máj. 30. 17:35
 3/4 Firedoom ***** válasza:
Ez mitol lenne pofatlansag? En is kellemetlenul ereznem magam 7-8 ismeretlennel.
2016. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
támogatnám a 3ast és ha már tételezzük fel randi.. akk ,,ne untasd'' a 7-8 ismerősöddel mert nyomásnak érzi meg ha mások vannak ott úgy jön le mintha unnád és kell más is.. ink olyankor szólj a többinek hogy bocs megyünk.
2016. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!