Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír vissza? 18\L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza? 18\L

Figyelt kérdés
Már másodjára esett meg,hogy smároltunk(az első akkor történt mikor szüneteltünk az exemmel...),term. egy buliban.Mindketten nagyon jól éreztük magunkat,megbeszéltük hogy írok,írtam is...és azóta nem ír.Ráadásul voltam olyan hulye,hogy később azt írtam hogy ne írjon...Abban biztos vagyok h bejövök neki,fe miért nem ír?Mit kellene tennem?Vagy hogyan tehetném jóvá?

2016. jún. 1. 14:16
 1/4 gsi válasza:
Hülyének néz csak szórakozik veled...ennyi
2016. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle?

Amúgy valószínű örül...hogy könnyek kapható vagy...de tenni ezért sosem fog érted.

2016. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk...ettől tartottam.De nem tudom hova tenni a viseljedését.
2016. jún. 1. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgyis tudja rólad hogy könnyen meg szerezhet.

Akkor meg minek fárassza magát?

2016. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!