Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha járni akar velem miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha járni akar velem miért nem lép?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már kb. 9 hónappal ezelőtt is majdnem összejöttem de akkor dobott egy r**ancért amit állítólag nagyon megbánt és azóta is tetszettem neki csak nem merte elmondani. Most egy hete lassan kiderült hogy nagyon szeret..de ezt mond csak messengeren irta meg és az a bajom hogy nagyon sokszor irja hogy ő mennyire szeretne velem lenni velem beszélgetni de sosem tesz érte mindig egy másik csajjal beszélget suliba meg hülyülnek stb.. a lényeg hogy úgy csinál mint eddig mintha nem is lenne közöttünk semmi sőt nekem inkább ugy tűnik mintha a másik csajjal kavarna inkább. Azt is nagyon jól tudja hogy én is úgy érzek iránta mint ő irántam. Én mindig próbálom megteremteni a helyzetet hogy ketten legyünk és beszéljünk de ő magasról tesz rá. Miert csinálja és mit tegyek hogy velem foglalkozzon?


Mielőtt letámadnátok sokan hogy "nem is szeret" leirom hogy érzelmileg lelkileg nagyon kötődünk egymáshoz. Ha baj van mindig megérezzük meg eddig is megéreztük még nem is tudtuk hogy tetszünk egymásnak. Nagyon sok olyan dolgot tudunk egymásról amit senki mással nem beszélnénk meg.


2016. jún. 1. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gázosnak tartja ha veled meglátják őt.
2016. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet nincs lába
2016. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha megbeszélnétek, ha elmondanád neki hogy ez bánt, mivel így külső szemlélőként úgy tűnik mintha nem is érezne irántad semmit. Ha meg továbbra is ezt csinálja hagyd őt a francba.
2016. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!