Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kamu pasi? Mi a helyes dontes?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu pasi? Mi a helyes dontes? Inkabb ne? Ha osszejonne, hogy magyarazzam ki?

Figyelt kérdés

A TORTENET IGAZ,A NEVEK NEM!!!!!

Szoval van egy fiu az osztalyban (legyen Peti),aki jart egy 6.os lannyal(Viki),de aztan szakitottak.En joban vagyok Vikivel,Petivel alig beszelunk. Egyik lany az osztalybol(Petra) azt hiszi,hogy en jarok a Petivel,pedig nem. Felek,hogy ezt el fogja terjeszteni,es megtudja az a srac(Sebi),es lehet,h azt fogja hinni,igaz (de nem hiszem,h erdekelne) es ezert azt gondoltam,lesz egy kamu pasim,akit majd beallitok,mint a barim. Ez gaz? Es ha esetleg veletlenul osszejonnenk Sebivel,amire nagyon kicsi az esely (szinte semmi) akkor neki elmondjam? V mi? V bele se mwnjek? Azt gondolnak,amit akarnak? Felek,h elterjeszti a Petra,mert eleg pletykas. Segitsetek



2016. jún. 1. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Komolyan 12 évesen ilyen problémákkal küszködtök?:o Amúgy ha nem igaz, akkor miért félsz hogy kiderül? Vagy ilyen nagy hatalma van a pletykásoknak nálatok? Amúgy ha úgy gondolod, hogy a nevezett Sebivel úgysem jönnétek össze, akkor miért félsz, hogy megtudja?:D Nem kell ennyire ráparázni a dolgokra, főleg nem kitalált dolgokra. Csak nyugi:D
2016. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szard le a pletykákat.

De a legjobb, ha tisztázod azzal a csajjal, hogy amúgy semmi nincs köztetek.

2016. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14 vagyok,12 a baratnom
2016. jún. 1. 19:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondtam,de ki tudja,lehet h elmondja
2016. jún. 1. 19:35
 5/6 anonim válasza:

Szard le a pletykákat és azokat is akik terjesztik... rólam 3 évig hitték azt hogy járok egy 2 osztállyal alattam járó fiúval még a tanárok is mert állandoan együtt lógtunk pedig csak legjobb barátok vagyunk szerintem még sokan hiszik ezt ma is (már elballagtam de időnként visszanézek a suliba) de ez engem rohadtúl nem érdekelt

De legalább egy valamire jó volt láttam hogy az általam kedvelt srác mennyire féltékeny :D bár mondjuk nem jöttem vele össze de akkor is jó érzés volt

2016. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi es a sraccal amelyik bejott mi ujsag?
2016. jún. 1. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!