Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szerelmi háromszögb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmi háromszögbe keveredtem. Szerintetek mi lenne a helyes döntés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nagyon rendes srác és szeret. Én is szeretem őt, viszont mostanában eléggé gyakran megingok az exem miatt. Ma is sokat gondoltam rá, szinte egész nap csak ő járt a fejemben, még amikor a barátommal is voltam, akkor is eszembe jutott. Az egészre rá tesz még egy lapáttal, hogy az exem szeret engem. Ez már a harmadik ilyen megingásom eddig a barátom mellett maradtam és nem akarok vele szakítani, mert tényleg fontos nekem, de nem szeretném hülyíteni, plusz én se bírom már ezt sokáig. Ezért szeretném a tanácsotokat kérni, hátha többre megyek vele, mintha egy magam gondolkozok. 16/L

2015. aug. 26. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
lehet hogy szerelmi négyszög! Mi van ha mindkét pasi biszex és titokban orgiákat csinálnak?
2015. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!

Ha megkérdezhetem miért szakítottatok az előző barátoddal?

Amúgy a helyedben én becsuknám a szemem és elgondolkodnék hogy ki is az igazi és kivel volt NEKED jobb.

2015. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ :) azért szakított velem, mert nem voltak komolyak az érzelmei és nem akart meg bántani. De az egy zűrös időszaka volt érzelmileg és azóta többször is átbeszéltük a dolgot. Most mintha a máshogy nézne rám. Tegnap amikor ültünk egymás mellett szótlanul és csak néztük egymást, akkor is teljesen más volt a tekintete. Sokkal őszintébb és vágyakozóbb mint akkor. Tényleg más volt.
2015. aug. 26. 22:19
 4/10 Adelll ***** válasza:
Hat amit irtal ugy tunik h elegge vonzódsz az exedhez. Szerintem nem jo igy a kapcsolatod a mostani barátoddal mert tutod oszinten ot szeretni. Ha ugy erzed h valtozott az exed akkor lehet jobb lenne ha megprobalnad vele mert ugyis vágyakozni fogsz! :)
2015. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Adelll ***** válasza:
*nem tudod őszintén (bocs a hibákért)
2015. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez így van.. :/ de ha szakitok a barátommal (amit nem akarok), akkor is még várnék azzal, hogy össze jöjjek vele. Hiszen a barátommal szemben sem lenne fair. Duplán össze törném a szívét, másrészt jó lenne ha a srác még bizonyítana, hogy tényleg komolyan gondolja velem így másodszorra.
2015. aug. 26. 22:51
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ezt ne tedd a barátoddal ha az exedre vágysz mond meg neki, ezzel szerintem csak neki ártasz, a mostaninak. S hanem mond meg az exednek hogy kopjonnle ès verd ki a felyedböl. A te kezedben áll a döntès itt csak egy vesztes lehet ès az te leszel ha nem beszèled ezt meg vük. Sokk silert nektek.
2015. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Adelll ***** válasza:
De szerintem ha nem szeretnél szakítani a mostani barátoddal akkor szakíts meg minden kapcsolatot az exeddel. Ha barátként beszélgettek akkor is vágyakouol szoval szerintem azt is azt is szüntesd be. Akkor könnyeb lesz! Ha nemtudod elfelejteni akkor viszont ez tényleg nem jo kapcsaolat mert azt tisztességtelen a mostani barátoddal :(
2015. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, köszönöm a válaszaitokat. Azt hiszem szakitok..

:/

2015. aug. 26. 23:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el konkrétan neki, hogy imádod őt, de csak barátként, mert az érzelmeid még az exednél maradtak, és nem megy belőle a kilépés, és nem akarod átverni őt.

Így korrekt, aztán várj 1-2 hetet.

2015. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!