Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. Röviden annyi hogy beteg vagyok és már nincs valami sok időm. Gyors leforgású. Van egy lány barátom akit évek óta ismerek, de a kezdettől fogva szeretem. 19 éves voltam amikor megtudtam hogy, ő is így érez, de nem jöhettünk össze akkor mert mind ketten mással voltunk. Mostanában hogy egyikünknek sincs senkije egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Látom rajta hogy nagyon szeret. És olyanokat mond hogy azt szeretné ha öröké az élete része lennék. Hát ugye ez nem valósítható meg...Félek, hogy ha össze jönnénk sokkal nehezebb lenne neki majd nélkülem. Tudom, hogy így is fájni fog amikor meghalok, de akkor még rosszabb lesz. Köcsög az élet. Ő életem szerelme és amikor együtt lehetnénk akkor közbe szól az élet...Nem is a haláltól félek hanem az élettől....Szóval, félek elmodani, szeretem őt.

2016. jún. 1. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Röviden annyi hogy beteg vagyok és már nincs valami sok időm. Gyors leforgású.

Háát hívd el a temestésedre :c

2016. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
d eamugy mi a bajod?
2016. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
de ne halj meg:c
2016. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haljál meg lécci.:-(
2016. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom...


Mondd el neki, hogy nagyon szeretted, de halálos betegséged van, és nincs más sok időd, ezért nem akarsz neki rosszat azzal, hogy összejössz vele.

2016. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen..tudom, hogy el kell mondani, de azért nehéz annak a szemébe nézni aki a közös jövőnket tervezi, hogy amiket tervez csak álom marad.
2016. jún. 2. 10:53
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék meghalni :( De el fogadtam a helyzetet.
2016. jún. 2. 10:54
 8/10 anonim ***** válasza:
ne fogad el küzgy elene manapság má mindent tudnak gyógyítani csak nemhivatalosan van 1 rakás teszt műtét, most semit nem vestesz vele max tuléled
2016. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végig, jártam mindent, hivatalos nem hivatalos oldalát is. Törvényes nem törvényes gyogyszerek segítséget is.De mégis hogyan mondhatnám el neki? - Bocsi ne tervezz előre mert már csak fél évem van? Rossz ez az egész. Nem akarom őt magára hagyni :/
2016. jún. 2. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyapám munkatársa rákos volt 2 éve volt hátra, áttétes de 15 év után ütöte el a vonat és aban halt meg ugyhogy ne add fel
2016. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!