Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek? (Töbii...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek? (Töbii leent) :D

Figyelt kérdés

Szerintetek kell még valakinek ilyen fiú:

Kis növésű (143 cm magas),Kék szemű,14 éves,naponta rendszeresen eddz. :D

Válaszokat előre is köszönöm! :D


2016. jún. 2. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
most nem azért de ki a fa#szt érdekli hogy kék a szemed? azt hiszed attól szép valaki?..halomra linkelhetnék neked ide kék szemű ronda pasikat,és csajokat
2016. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnállak a magasságod miatt. A mai lányokba bele van nevelve, hogy 190 cm alatt nem férfi a férfi. Oké túloztam, de magasság fétise van a legtöbbnek. Szóval húzz bele, még egy harminc centit dobj magadra minimum! 178 cm vagyok, de nem sok nálam alacsonyabb lánnyal találkoztam. Szerencsére nekem nem lehet kapcsolatom, ezért nem vagyok veszélyben, de ha lehetne, akkor én is szarban lennék. De azért sok sikert! :)
2016. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ideálom a méreted! Mj:1,65 m /f
2016. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesen még sokat nőhetsz. Amúgy ennyi infó nekem vajmi kevés lenne:D Belső jobban számít mint a szemszíned pl.
2016. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De jóa méreted!! Nem kell nagyon gugolnod.
2016. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!