Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből még kialakulhat valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még kialakulhat valami?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel minden jól alakult.Ismerkedés nagyon jól zajlott,csók is volt stb...Elkezdtem úgy érezni,hogy beleszerettem.Teltek a napok és a lány fura lett.Megkérdeztem,hogy miért lett mostanában annyira fura és ő azt válaszolta:"egyedül szeretne lenni,nincs szüksége most senkire".Azóta még mindig beszélek vele,de csak úgy mint egy barát.Úgy érzem elég bizalmas dolgokat oszt meg velem attól függetlenül,hogy nem vagyunk együtt.Egy 2-3 találkozás után hozzam fel megint kettőnket?Ha visszautasít akkor inkább hagyjam a lányt?Mit lehetne tenni?
2016. jún. 3. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel. A lánynak akármilyen problémája lehetett. Ha visszautasít akkor is próbálkozz egy kicsit. Aztán ha már tényleg leráz magáról akkor hagyd. Majd jön helyette más.
2016. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!