Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakulhat ebből szép lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat ebből szép lassan több is?

Figyelt kérdés

Előzmények http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


A 26 évesnek megmondtam hogy nem vonzódom hozzá,kellett néhány randi hogy erre rájöjjek, és hogy a másik érdekel. Találkoztam a 29 évessel, és 2x idáig lefeküdtünk és ott aludtam. Maga sem tudja még mit akar, de az első szex után összebujva aludtunk el, reggel viszont felkelés kellemetlen volt, puszival köszöntem el, vártam hogy ő majd megszólal, még is neki kellene de ráhagytam. Szexkapcsolatot biztos nem, Ő ezt mondta, kérdés hogy igaz... Írogat, hogy miujság, mesél a napjairól, mikor találkozunk? És azt mondta, hogy egyenlőre találkozzunk, beszélgessünk,ismerkedjünk,nem feltétlen kell mindig lefeküdni, de olyan jó vele. Tudja, hogy én benne lennék többe is, kapcsolatban...De elfogadom ha ő nem akar többet..nem úgy feküdtünk le, hogy ő hitegetni kezdett volna, szóval hibáztatni sem hibáztathatom, ha esetleg azt mondaná hogy ennyi, nem akar többet találkozni. Teljesen megértő vagyok vele, és ő is konkrét volt. 20 /L



2012. dec. 22. 17:18
 1/1 isshosenkin ***** válasza:

Figyelj, tele van a város fiatalabbnál fiatalabb csajokkal, szebbnél szebbekkel..


Egy vagy a sok közül, jól tudja, hogy egy ilyen fiatal csajjal, semmi komolyat nem lehet kezdeni, mert nem alkalmasak még rá..


de a szexre jó leszel...ennyi.

2012. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!