Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi bajom lehet, ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom lehet, ha nem tudok szerelmet érezni?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt még barátom, de nem azért, mert a fiúk nem érdeklődnek irántam. Szép, csinos, kedves, okos lány vagyok és nagyon sokan szerelmesek belém, viszont én egyszerűen nem tudok szerelmet érezni. Tetszett már sok fiú, viszont amikor komolyra fordultak volna a dolgaink én mindig kihátráltam a kapcsolatból, pont emiatt. Egy éve ismerek egy fiút(18), akinek nagyon tetszettem és egy év alatt elérte, hogy én is többet érezzek iránta, viszont ez még mindig nem szerelem. Neki is elmondtam, hogy nem tudom mit érzek iránta, viszont belementünk, hogy megpróbáljuk a kapcsolatot. Nagyon romantikusan viselkedünk, nekem is természetesen jönnek a tetteim, például az hogy hozzábújok, megsimogatom a tarkóját, stb. viszont bennem egyszerűen nem zajlik le semmi közben, egyszerűen, mintha csak tudnám, hogy, hogy kéne viselkednem. Az első csóknál sem éreztem semmi különöset, pedig igazi, nyelves csók volt. Utálom magam e miatt, hogy nem tudok magamon eligazodni és nem akarom megbántani, mert tudom, hogy az ő érzései igaziak, és fontos nekem. Mi lehet a probléma velem, hogy már ez megy évek óta? Vagy esetleg van olyan, aki átélt már ilyet? - 16L
2016. jún. 3. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

"Szép,csinos,kedves,okos lány vagyk és sokan szerelmesek belém".Amúgy a szerényt kihagytad.

Ilyesmiről még nem hallottam,de lehet,hogy csak várnod kell a megfelelő személyre.

2016. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, nagyon beképzelten hangzik, az életben ezt így sosem mondanám ki :) köszönöm a gyors választ
2016. jún. 3. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor zárjuk rövidre a témát: azért nem éreztél még szerelmet,mert még nem voltál szerelmes,ennyi. Ezt pedig az nem fogja előre lendíteni,ha megpróbálod kierőszakolni magadból az érzést,csak mert a romantikus filmekben 5 percenként lesz szerelmes valaki. A való életben ez úgy van,hogy majd jön valaki,akibe beleszeretsz,aztán akkor is szerelmes leszel,ha ezerrel tiltakozol ellene.
2016. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 megadeth18 ***** válasza:
100%
Ez így van, az előttem lévő hozzászólónak igaza van. 16 éves vagy, sokan 30 éves korukban találják meg az igazit, szóval még bőven lesz időd szerelmesnek lenni. Nem baj, ha nem történt még meg ilyesmi, majd egyszer úgyis jön valaki, aki iránt valódi szerelmet fogsz érezni. Ha meg a srácba nem vagy szerelmes, azt mondd meg neki. Először rossz lesz neki, de jobb, ha most őszintén elmondod neki, mintha letérdel eléd és megkéri a kezed és akkor töröd ketté a szívét, h bocs te nem vagy szerelmes.
2016. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"zép, csinos, kedves, okos lány vagyok és nagyon sokan szerelmesek belém,"

Az egóddal nincsenek problémák, ugye?

Egyébként meg várj türelemmel. A szerelem nem jön könnyen mindenkinek.

2016. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. jún. 5. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem(ahogy a legtöbbünknek),téves elképzeléseid vannak a szerelemről.Nagyon nem olyan,mint a filmekben, könyvekben-arra hiába vársz. És 16 évesen meg most tényleg.. (évek óta? kb..max 4 éve jut először eszébe az embereknek az a dolog,h szerelem) + kamaszság(gáz,de tényleg) . ilyenkor semmin sem lehet eligazodni.

Szerintem(ha már össze jöttél vele) várj még egy picit,hátha jobb lesz. És próbáld meg csak úgy élvezni a pillanatokat,ahogy vannak! És a fiút,mint ember!

És nyugi! Még semmi sincs veszve :D

(nagyon át tudom amúgy érezni a helyzeted)

17/L

2016. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja,és(előző vagyok) szerintem ez normális,h leírtad,h szép,oks stb. vagy. Ennek most informális jellege volt.
2016. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi. Neked, csak várnod kell. Ne ezzel foglalkozz, csak hagyd, hogy jöjjön. Ha 20 évet kell várnod, akkor várj 20 évet! Benne van a pakliban, hogy nem lesz senkid, de ne így állj hozzá! Én is úgy várom az igazit, mint te. 16/F
2017. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!