Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes megoldás? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lidi22 kérdése:

Mi lenne a helyes megoldás? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú tobb mint fél éve beszélünk nagyon meg kedveltem,többször is segített es mellettem volt mikor más nem,olyan egy hónapja álmodni kezdtem vele,többet gondolni rá és úgy érzem vonzódni kezdek hozzá,viszont nem tudom hogyan mondjam el.. Nem vagyok az esete es felek is hogy a baratsagunk ez végett el romulhat... Mit tegyek?

2016. jún. 4. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fél éve beszélget veled, nem fog ilyen gyorsan elromolni a barátságotok:) Na meg, honnan tudod, hogy nem vagy az esete? Lehet, neki már régebb óta bejössz, csak ezzel akarta titkolni, mert ő is attól fél, mint te...:)

Hajrá!

2016. jún. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megesett ez. A legjobb baratom evek ota nyiltan vallalja,hogy a ferfiakhoz vonzodik,megis beleszerettem. Elmondtam neki,nem azert,mert volt eselyem,hanem hogy megkonnyebbuljek. Eleinte furcsa volt utana a szemebe nezni,de kb 2 honap alatt minden rendezodott. Nem bantam meg,bar a ti esetetek eleg mas. Finoman celozz ra,ne zudits a nyakaba minden fele erzelmet. Ha nem utasitja el az apro jeleket,akkor talan erdemes beszelni rola.

17L

2016. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb csak jelezz neki. És majd abból látni fogod, hogy álltok, lehet, hogy ő lép. De fél év beszélgetés, barátság nem olyan nagy és erős kapcsolat. Ne zúdítsd rá csak úgy!

Én elmondtam a legjobb fiú barátomnak, hogy többet érzek iránta. Egy évig rettenetes kapcsolatunk volt, de már jó ideje rendeződött. Így visszagondolva nem kellett volna elmondani neki, de ezt nem tudhattam. Ezért csak jelezz, finoman célozgass, és a reakcióból tudni fogod, mi van, mint ahogy írtam is. Sok sikert! :)

2016. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nagyon új vagyok ilyenben... Pld hogyan celózzgassak?😌
2016. jún. 4. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább nem jeleznék neki, ha már barátok vagytok, inkább azt figyelném, ő nem jelez-e felém. Ha például nem lennétek barátok, akkor talán próbálnék kezdeményezni, nagyon finoman, persze azt nem mondanám, hogy tetszel nekem, pláne nem azt,hogy beléd szerettem, hanem megkérdezném, a hét végén nem szeretnél eljönni velem valahova kirándulni. Pl. valahogy így.Vagy kölcsön adnám neki azt a könyvet, amit legutóbb olvastam, és nekem tetszett. Mert ugye,az is fontos,hogy tudd, milyen az érdeklődési köre, egyáltalán hosszú távon lehet-e vele tervezni.
2016. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!