Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan mondják hogy jóképű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják hogy jóképű vagyok, helyes stb, de nincs semmi önnizalmam ismerkedés terén. Valami megoldás van erre?

Figyelt kérdés
Abszolút nem tudok uj emberekkel ismerkedni, nincs semmi téma semmi ötlet hogy mivel tudok beszélgetést kezdeményezni, ha van valami akkor azt valami eszméletlen gáz módon adom elő. Mit lehet ezzel kezdeni?
2015. júl. 9. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok , kezd jobb lenni . Mindig te kérdezz : Mizújs , Hogy vagy . Had válaszoljon , aztán máris van miröl dumcsizni
2015. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahha. Csak most találtam egy nichify nevű appot telora, van egy lány aki régóta tetszik de halvány lövésem nincs hogy tudnék elkezdeni vele egy értelmes beszélgetést. Az ilyen sablonos "hello mizu" "milyen napod van" szövegeket csak nem írhatom neki mert ezekben semmi érdekes nincs, mindenki ezeket ontja magából
2015. júl. 9. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A jóképűség, és a jó beszélőke két külön dolog, és nem feltétlenül jár együtt. Te a jó beszélőkét hiányolod magadból. Lányismerősökkel beszélgess sokat (akár a családon belül is), hogy szerezz egy kis gyakorlatot ebben...
2015. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mindig félek az új emberektől (csúnya gonosz egy faj vagyunk ki ne félne?), de rájöttem hogy bátornak kell lenni és mindent ki kell mondani amit gondolsz. Még ha ez az is hogy "Úramisteeeeen, most mégis mi a frászt csináljak?!". Én mindig elmondom a másiknak hogy ha zavarba vagyok vagy félek vagy valami és ilyenkor mindig jót röhögtünk, aztán meg ezután el lehet dumálni arról hogy ki mitől fél, ciki sztorik ezzel kapcsolatban stb.

És máris van téma ami nem is sablonos. :)

2015. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!