Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy változik az érzése...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy változik az érzése irántam? Barátságunk szerintetek ugyan ilyen marad vagy mennyit fog változni?

Figyelt kérdés

Srác vagyok és van egy lány barátom aki iránt többet érzek mint barátság.. 15 percig gyötört hogy mondjam el mi van, elmondtam neki.

Tudtam hogy nem kölcsönös, de nem akartam hazugsággal átverni. Nagyon sok sajnálomot írt. Nagyon tetszik még mindig érzésem nem lehetne megszüntetni?


2016. jún. 4. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem nem, lehet a jövőbe fordítva lesz vagy ép kölcsönös:D
2016. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem kölcsönös lesz.
2016. jún. 4. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt... :DD Tavaly elhívtam egy lányt találkozni, nemet mondott. Most ő hívott el, ha érdekelne, nemet mondtam. Még most is próbál a magáévá tenni... :D
2016. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!