Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tönkre ment a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tönkre ment a barátságunk mert osszejottunk.

Figyelt kérdés
3 honapja kabe osszejottunk a legjobb fiubaratommal. Imadtuk egymast, folyton egyutt voltunk, és tenyleg ne lett volna olyan nap, hogy ne talalkoztunk volna ha csak fel órára is, látni akartuk egymást... amikor osszejottunk az elején ugyan így volt,csak aztán eléggé féltékeny típus vagyok és hát elég sokat veszekedtunk... (de mondjuk okot is adott rá hogy féltékeny legyek, vagyis ő mindig mondta, hogy csak engem szeret stb. De nemtudom. Akkor valahogy ezt nem hallottam meg. Aztán 3 hét után szakitottunk. Megbeszeltuk hogy ugyanúgy legjobb barátok maradunk, és mondta hogy ő ugyanúgy fog szeretni. Ez egy pici ideig ment is.. csak hát ugye nem lehetett már minden ugyanolyan...ugyan úgy veszekedtunk és a baratsagunk is megszakadt. Mostmár egyáltalán nem beszélünk. De én meg rengeteget gondolok rá. És elég közel lakunk egymáshoz és kábé mindennap látom. A baráti korunk is kábé ugyanaz....Mindketten azt mutatjuk hogy utaljuk egymast de hát en nem utallom és ő se utall mert ismerem és látom az apró dolgaiban hogy nem:) meg neki én voltam az első barátnője is.... szóval nemtudom hogy mitcsinaljak.. mindkettonknek túl nagy a büszkesége hogy írjon a másiknak...
2016. jún. 4. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el h a büszkeséged a fontosabb vagy a barátsága.

Legyél magadra büszke amiért te kezdeményezel.

2016. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 likebike ***** válasza:
Hány éves vagy?Amúgy szerintem írj rá a fiúra,valamikor pont ez az a lépés,amit egy lánynak kell megtennie.És hidd el,fiúként mondom,hogy sokra tartjuk azokat a lányokat,akik sutba dobják a büszkeségüket egy jó célért.Sok sikert!:))
2016. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A büszkeséget néha félre kell tennünk ahhoz hogy ne veszítsünk el valaki fontosabbat. Mindenféleképp beszéljétek meg hogy hogyan tovább és mit éreztek egymás iránt.
2016. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok:) És amúgy, simán rávenném magam hogy írjak neki, de nem tudom, azóta már eltelt 2-3 hónap, és hogy ez nem lenne fura?:D mert amúgy amikor összefutunk köszönünk egymásnak meg minden, csak egy hete is találkoztunk mert egy közös haverunk odahívott mindkettőnket és egyik pillanatba összekaptunk, a másikba meg tök normálisan beszélgettünk:D
2016. jún. 4. 19:23
 5/6 likebike ***** válasza:
Nem lenne fura,a lényeg,hogyha van időd,most írhatsz neki,tisztázzátok hamar a dolgot.Nagyon fog örülni neked,mert szerintem még mindig szeretitek egymást:)
2016. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megpróbálok mindent megtenni:) Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 4. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!