Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, aki lány. Elmondjam neki? Így lehet tönkremenne a barátságunk, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak. Ha el mondom, lehet nem leszünk barátok többé, de ha meg nem, akkor azok maradunk, max. én gyötrődöm kicsit rajta

2016. márc. 21. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy barátság ennyitől tönkremenne?

Milyen barátság az, ahol nem lehetsz őszinte?

2016. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De attol tartok ha elmondom, se en se o nem nezne a masikra mar ugy mint barat:/
2016. márc. 21. 22:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha többet érzel, sztem mondd el neki:) megutálni nem fog érte! És lehet hogy összejön... ;) ha meg mégse, akkor az elején kicsit fura lesz de utána ugyanúgy lehettek csak barátok mint régen:) hajrá ^^
2016. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Voltam már sajnos kétszer is ilyen helyzetben. Mondd el neki, valószínűleg úgyis tudja már :D

Egyébként ha titkolod, neked rosszabb lesz. Most azt hiszed jobb, hogy a "barátság megmarad", de igazából nem. Az nem tiszta barátság, ha a másik többet akar, de titkolja. Ha meg elmondod, lesz ami lesz, de az tisztán az lesz. Mondd el, ez a tapasztalatom. Utólag meg csak megbánnád, ha nem mondanád el. Én is megbántam korábban, és mindenki, akitől ezt hallottam.

2016. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))
2016. márc. 22. 14:31
 6/13 anonim válasza:
Na hogy alakult?:) amugy nekem is volt már ilyen.. elmondtam neki es masnapra megmondtam neki h ittam szoval vicces sztori volt
2016. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre sehogy:/
2016. márc. 25. 08:14
 8/13 anonim válasza:

Ha még nem mondtad el mond el szerintem nekem van egy lány barátom két éve ismerem és amikor elkeztünk beszélgetni kb 3 hónap után belszerettem és elmondtam neki jól tudtuk kezelni és megbeszéltük szerintem nektek is azt kéne. De a lényeg hogy még mindig nagyon jó barátok vagyunk és leszünk is. :)

Egy ilyen barátságban fő az őszinteség és a bizalom. :)

2016. márc. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg el kéne mondanom, csak nem tudom hogyan
2016. márc. 25. 10:47
 10/13 anonim válasza:

Én is így voltam vele hogy hogyan mondjam el neki.

Aztán amikor találkoztam vele akkor mély levegő és elmondtam neki igen eléggé elcsodálkozott de jól fogadta.

Szóval nem is olyan nehéz mint ahogy képzeljük. :)

2016. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!