Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sokat szoktam beszélni egy lánnyal interneten már találkoztuk is csok is volt.. Az van h 3 hete nem találkoztunk meert nem ért rá suli miatt.. Ma megkerdeztem és megint azt mondta h nem tud találkozni velem de akar.. Nekem kevés már h csak telefonon beszélgetunk.. Találkozni szeretnek vele. Szakitsam meg vele a kapcsolatot?? Nem birom már valamit lépni akarok.. Én csak látni szeretném nem orákig sétálni arra meg szerintem lenne ideje. Ajándékot is vettem neki már rég de nem birom igy odaadni és szerintem kidobom ..
2016. jún. 4. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne add fel a reméényt!!!

Szerintem mondd meg neki, hogymostm

2016. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha megszakítod a kapcsolatot, akkor aztán biztos sokat fogtok találkozni... Ha annyira szereted ez hogy jut az eszedbe? Nem kell ám mindenért szakítani. Beszéld meg vele inkább a dolgot, mondd meg, hogy te tényleg szereted és neked fontos az, hogy rendszeresebben találkozzatok. Kérdezd meg ő mit akar! De ne szakíts! Nem azt írtad, hogy látni akarod? Ez nem megoldás!
2016. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!