Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szakítsam meg vele a...

Hogyan szakítsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomról van szó, azaz igazából csak ő nekem a legjobb barátom, ez fordítva nincs így. Én évek óta mindent megteszek neki, de ő a legapróbb szivességre sem képes. Már rég meg kellett volna vele szakítanom a kapcsolatot, csak az a gond, hogy nagyon szeretem, és félek lépéseket tenni. Az a vicces, hogy van pár ember, akit tényleg tudnék a barátomnak nevezni, mert ők tényleg segítenek, de nekem mégis az az ember a legjobb barátom, aki sz*rik rám teljes mértékben és semmi érzelmi intelligenciája nincs. Elköszönjek tőle valahogy? Vagy csak ne keressem többet? Miután ezt megtettem hogyan dolgozzam fel? 18/F

2016. máj. 17. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnátok esetleg megbeszélni? Tudod, mindannyian mások vagyunk, valaki nehezebben mutatja ki az érzelmeit, eltérő mennyiségben van szükségünk a figyelemre is, ezeket nem árt tisztázni.
2016. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, nem is egyszer :/
2016. máj. 17. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Tiltsd le face en es valts telefonszamot. Ne keresd, ne irj, ne telefonalj.


Aztan azokkal akikre igazan szamithatsz mebj el bulizni es sird ki nekik a banatodat. :)


Nem erdemes ilyen emverekbe energiat feccolni.

2016. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbálj a jo ismerősökkel több időt tölteni igy megfeledkezel arrol az 1rol. Belátod majd hogy nem hogy legjobb barátnak de még barátnak sem lehet tekinteni.
2016. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!