Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakitsam meg vele a kapcsolatot?

Szakitsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy netes 'haverom', akivel amikor megismerkedtem, bármit meg tudtam beszélni, tudja a legféltettebb titkaimat is. Ha valami bajom volt, mindig ő öntötte belém vissza a lelket.

De az utóbbi 1 évben teljesen megváltozott, mindig csak magáról beszél, ha én mondok valamit, annyit ir vissza rá, hogy "az szar/jó" és beszél tovább magáról. Én meg közbe biztassam őt meg adjak neki tanácsokat, mikor ő csak ennyit mond az én dolgaimra..Viszont nem szivesen vesznék vele össze, mert mint már mondtam, tudja a titkaimat is, a legmegalázóbbtól kezdve a legröhejesebbig..És ha összevesznénk, elmondaná az ismerőseimnek is. Viszont mikor próbáltam ezt elmondani neki, hogy rosszul esik, amit csinál, annyit mondott, hogy ahj bocsi, de te vagy az egyetlen, akinek elmondhatom ezeket és tovább panaszkodott.

Viszont nekem ez igy túl sok, lényegében csak egy lelki szemetesláda vagyok neki. Mit kéne csinálnom?


2016. márc. 24. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
most neki van rád szüksége, légy neki támasz!
2016. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Akkor jó volt, amikor ő volt a lelki szemetesláda? Most fordult a kocka...
2016. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem használtam annak -.- Régebben ugyanúgy adott tanácsokat meg meghallgatott, mint én őt, most viszont azt le se szarja, velem mi van, csak én hallgassam meg az ő problémáit..
2016. márc. 24. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy mostanában úgy érzed nem nagyon érdekli amit írsz illetve rövidre zárod. Örülnél neki ha kapnál tanácsot stb.


Néha akivel sok minden történik csak zúdítja a másikra.


Nekem is barátnőmmel vannak olyan időszakjaim,hogy leginkább ő beszél én meg hallgatok,tanácsot adok. De van mikor én beszélek ő ad tanácsot. Mondjuk volt kb fél év amikor eléggé sok minden össze jött neki,engem alig akart meghallgatni. De azért nem akartam vele a barátságot megszakítani,csak elmondtam,hogy megértem őt,de örülnék ha időnként engem is meghallgatnál :) És lám csodát rögtön bocsánatot kért,hogy csak fújta a magáét velem nem törődve.

Mindig mindenkinek a saját baja a legnagyobb és képesek vagyunk azt érezni,hogy másé bolhafing a mi bajunkhoz képest.

2016. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet depis. Olyankor nem nagyon veszi észre az ember más nyomorát.
2016. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha hosszútávon se fog meghallgatni és segíteni neked, akkor a megoldás az hogy szép lassan leépíted.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!