Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány visszautasít egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány visszautasít egy fiút, akkor maradhatnak még jó barátok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Egy ideig nehéz lesz, de ha elég értelmes mind a kettő akkor igen.
2016. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha a fiú is akarja, akkor igen, de ha a fiú nem még akar többet semmit a lánytól,akkor nem.
2016. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen. Én a volt fiúmmal a szakítás óta ugyan olyan kapcsolatban vagyok(na jó pár hónapig nem szóltunk egymáshoz). Sőt még olyanok vagyunk mint a testvérek :D Neki most van barátnője és még így sincs gond. Attól is függ hogy mind a 2 fél szeretne-e továbbra is a másik barátja lenni.
2016. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem menne...de kinek mi :) [srác vagyok]
2016. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
miért nem menne neked?
2016. jún. 5. 15:11
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2016. jún. 5. 15:12
 7/15 A kérdező kommentje:
Még azt nem mondtam el, hogy megindokoltam a fiúnak a válaszomat, és azzal ő is egyet értett
2016. jún. 5. 15:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lányt szeretek, és visszautasít, bennem létrehozna egyfajta törést, és nem tudnék már rá sehogy se tekinteni...nem is utálnám, de nem tudnék "jópofizni" vele :/
2016. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ez a fiútól függ.

Van olyan fiú haverom, aki korábban nekem csapta a szelet. (Mondjuk most együtt van a legjobb barátnőmmel, de attól függetlenül barátok vagyunk)

Régebben osztálytárssal is jóban maradtunk aután hogy elutasítottam


Viszont volt olyan is, hogy miután megtudta hogy nincs esélye, soha többé nem keresett.


Szóval ez tényleg egyénfüggő.

2016. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztos nem tudnék barátként tekinteni egy fiúra akit visszautasítottam. Velem csináltak hasonlót, több mint egy évig "barátkoztunk" egy olyan fiúval aki tudta hogy szerelmes vagyok belé. Folyamatosan adta a jeleket, de azért közben minden nőügyét velem beszélte meg, és a kapcsolat végére nem felejtette el minden nap közölni, hogy nem kéne léteznem :D Na én ezért sosem csinálnék ilyet senkivel. De még kevésbé durvát se. Inkább egyszer haragudjon kis ideig, mint sokszor hónapokig
2016. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!