Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Még nem voltam szerelmes és nem tudom elképzelni milyen.. adnátok róla leírást? Köszi előre is
2016. jún. 5. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leírhatatlan. Egyszerűen minden megváltozik. Rá gondolsz mikor lefekszel és mikor kelsz. Kb bizsereg mindened, és egy nagyon jól érzed magad mikor vele vagy :D

15F

2016. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, de közben nyomasztó és elszomorító érzés, attól függően, hogy mennyire vagy sikeres.
2016. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

(szerintem ezt a választ már negyvenet föltették,de nem baj)

Én úgy gondolom,h ez az egész szerelem dolog teljesen másnak van beállítva "ebbenamaivilágban",mint amilyen valójában.

Amit én eddig szerelemnek gondoltam,az az volt,amit a tévében,filmekben,könyvekben láttam,olvastam.

: pillangók,hasgörcs,azt se tudom hol vagyok stb.

De ez ideiglenesen rohadt jó csak(kimutatták,kb. 3 év után fizikailag nem bírjuk),de közben nem ismered meg valójában a másik embert stb.

Szóval rájöttem,h a szerelem az,amikor a pároddal tényleg(!) teljes harmóniában vagy,önzetlenül szeretitek egymást,biztonságérzet tölt el ,ha rágondolsz, és a problémákat együtt meg tudjátok oldani.

De reméljük egy olyan ember is válaszol(válaszolt már),aki mondjuk 50 éves házas,mert az valszeg jobban tudja mint én.

17/L

2016. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos,én csak a saját tapasztalataimat írhatom.Tehát attól függ,persze sokan mondják van hogy milyen szép érzés stb,hát igen,ha viszonzott...

Szóval ha viszonzatlan,emberfüggő is,de nekem iszonyú szenvedés volt,élni nem akartam így...Illetve még ha viszonzott is,sokszor fájhat,ha féltékeny vagy,ha megbántott,ha veszekedtek,ha szakítotok valamiért...

Ha viszonzott,az előbbi említetteket leszámítva,valóban az egyik legszebb,legjobb érzés,nagyon sokat gondolsz rá,bizsereg a hasad ha rágondolsz,izgulsz a találkozók előtt,úgy érzed megvédenéd minden rossztól,még akkor is ha lány vagy,legalábbis nálam ilyen volt,de ez igazából leírhatatlan,akkor fogod tényleg megérteni ha érzed. :)

2016. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!