Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a baja? Ő akart velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja? Ő akart velem járni most mégis kidobott

Figyelt kérdés
Fél éve megismerkedtem egy fiúval,közös barátokon keresztül.A barátnőm rögtön mondta,hogy bejövök neki,de én akkor jártam valakivel.Két hete oda jött hozzám, és összejöttünk. Mindennap irt,hogy találkozzunk és nagyon jó volt vele.Mindenki mondta,hogy hagyjam mert problémás és bajba fogok kerülni,én pedig tudtam,hogy szeretetre van szüksége,de azt is,hogy nem tudom megváltoztatni.Valamelyik nap szakitottunk mert nem akar komoly kapcsolatot. De folyton azt hangoztatta,hogy mennyire bejövök neki.Aztán másnap irt a barátnőm,hogy az exed megállitott és megkérdezte,hogy hogy van,ami neki is furcsa volt mert előtte nem beszéltek soha meg semmi.Elkerülni nem tudom mert elég közel lakunk egymáshoz.folyton kocsmákban lóg,és amikor a barátaimmal ott vagyok folyton engem figyel.Mit tegyek?Mi baja van? Ő akart velem járni,és nekem nagyon megtetszett.
2016. jún. 5. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
írj rá, kérdezd meg, hogy mi nyomasztja, kérdezd meg tőle, hogy mi a baja. Ha nem ír normálisan, akkor írd azt neki, hogy ez így nem megoldás, hogy punktum szakít és nem is okolja meg hogy miért.. Utána meg kérdezd meg tőle, hogy akkor miért bámul, ha nem akar veled járni. Mindenesetre meg kell ezt beszélnetek, de úgy csináld ahogy te szeretnéd, én csak támpontot adtam:D
2016. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!