Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, és elvileg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abell kérdése:

Tetszik egy lány, és elvileg én is tetszenek neki (vagy mégsem)? Mit megyek?

Figyelt kérdés
Pont ideális,gyönyörü a csaj, és pont abból a városból való, ahonnan én. (Kisváros) Facebookon írtam rá, és nem beszéltünk sokat, de pár napja kirakta fbre hogy like és vélemény, és likeoltam, kaptam is egy kiválló véleményt: edes vagy helyes, jo fej, és jo lenne talizni. Írtam neki, hogy majd a nyári szünetben. Utána is beszéltünk,megkérdeztem hogy van, utána egybol irt, engem is kérdeztem meg kuldtem neki egy tesztemet, ami vicces voolt, írta hogy cuki meg minden, és ma reggel a hogy vagy-ra csak saját magat írta, és amikor megkérdeztem töle, hogy szombaton ráér-e, nem írt. Utána kérdeztem, hogy akkor még nem akar, és ezt írta "deee" és utana irta h a jövö szombat nem jo, utána kerdeztem hogy akkor játékfesztiválon? Meg írtam, hogy nehéz napom lesz, jó8, és ennyit írt "joejt"... teljesen összeszavart. Akkor ennyi? De akkor miért irta azt a szép véleményt? Légyszi, kell a segítség!!:)

2016. jún. 5. 23:00
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak a bolondját járatja veled. Ő csak beszélgetni akar veled aztán majd egy szép napon már azt se. Ennyi az egész
2016. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem még ő sem tudja hogy mit akar

lehet hogy mg nincs felkészülve egy kapcsolatra

beszélj vele erröl.. ha vissza ir:) csak reménykedj benne ;)

2016. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!