Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Help me! Szerintetek is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Böb Böbe kérdése:

Help me! Szerintetek is tetszem neki? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 2 éve ismerjük egymást, és napi szinten beszélünk, nagyon ritkán pedig találkozunk is, de persze nem kettesbe, vagy ilyesmi. Folyamatosan viccelődünk, szivatjuk egymást, és mint mondtam, napi szinten beszélünk. De magától sose keres, és nemnagyon szokott kérdezni (mondjuk eléggé szószátyár és ragaszkodó típus vagyok, úgyhogy lehet, hogy ez is közrejátszik a dologban). Kb minden barátom állítja, hogy tuti bejövök neki, de én nem nagyon hiszem, mivel évente ha egyszer találkozunk személyesen, és csak képről látjuk egymást.

Én nyolcadikos vagyok, ő kilencedikes és két külön suliba járunk.

14/L vagyok, a srác 15.

Értelmes és használható válaszokat létszi!

(Még mielőtt valaki megjegyezné, tudom, hogy egymillió ilyen jellegű kérdés van már fenn, de azért remélem segítettek nekem is)

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. jún. 6. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
túl kevés a tényező amit leírtak, de nézz utánna a neten pl. 100 jel hogy tetszel a fiunak.
2016. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az a baj, hogy eszméletlenül hosszú lenne a kérdés, ha mindent leírnék. :)

Rengetegszer tesz eléggé arra utaló megjegyzéseket, hogy tetszem neki, meg szeret idegesíteni, de én nem tudom, hogy nem-e csak barátként tekint rám...

2016. jún. 6. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok, csak gyakrabban találkozom a sráccal :) tudod, az a baj ezzel, hogy nem képes eldönteni, vagy meglépni, ha tetszel neki valóban... és ez rossz. de vannak ilyen fiúk. a saját tapasztalatom alapján ő ilyen, nem képes elköteleződni?! vagy valami ilyesmi...talán a te barátod is ilyen :) vagy előfordulhat, hogy csak nagyon jó barátjaként néz rád, mert egy átlagos fiú valószínűleg már kapott volna a lehetőségen :S szóval szerintem ezek a lehetőségek állnak fenn, azok alapján, amiket leírtál :) sok sikert nektek! :)
2016. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :*
2016. jún. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!