Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Túl szép vagy hozzá, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Túl szép vagy hozzá, mi tetszik benne olyan fura a kinézete", ezt mondják páran a barátomról, zavar és megbántanak vele, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Olyan fontos a külső? Van egy barátom lassan fél éve és mondták már páran, hogy túl szép vagyok hozzá, nem hozzád való, hozzád sokkal szebb illik,mert te ilyen olyan jó nő vagy akkor mindig megbántanak ezzel. A barátom mindig megnevettet,szeretjük egymást, megtaláltam benne a szépet, de nagyon elkeserítő amikor piszkálják őt a külseje miatt, holott nem is csúnya, csak kicsit előre állnak a fogai.


Tudom,hogy nem kellene ezzel foglalkoznom,csak ezzel engem is bántanak. Múltkor már azt néztem az utcán,hogy egyes nőknek milyen jóképű barátjuk van,de ezt nem szabadna, aztán el is tereltem a figyelmemet szerencsére. Rengeteg csalódás után van valakim akivel végre boldog lehetek erre még azt is megkapom,hogy választhattál volna szebbet is.



2016. ápr. 30. 16:01
1 2
 1/15 opened paradise ***** válasza:
100%

Rájuk szóltál egyetlen egyszer is?

Ha szereted,akkor állj ki érte!

És ha azután is ezzel csesztet valaki,akkor vedd semmibe. Az ilyen nem barát.

2016. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljenek, ki tudja lehet féltékenyek rád azért, mert egyrészről nem vagy felszínes, másrészről meg lehet azért, mert találtál egy normális srácot. Ilyeneket nyugodtan küldj el a búsba, ők a hülyék, nem te.
2016. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Én elég konfliktuskerülő vagyok, de én is azt tanácsolom, hogy oszd ki rendesen azokat, akik ezt mondják. Semmi közük hozzá, kivel jársz, és fel sem fogják, mennyire tiszteletlen viselkedés ez veletek szemben.
2016. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mondanám szépen, hogy hagyják abba, ha folytatnák, akkor durván beszólnék nekik. Undorító, amit művelnek.
2016. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy percig sem hagynám hogy ilyet mondjon valaki is.

A barátomért kiálnék,mert szeretem és én választottam.

2016. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én már kiálltam érte természetesen, de ők meg legyintve, hogy te tudod, vagy fintorogva. Én sosem kritizáltam mások párját, pedig barátnőimnek sem tetszettek soha a barátai, mert ők választották és az a lényeg,hogy boldogok. Még anya is csúfolkodott kicsit a barátom fogain, na mindegy, tényleg csak felidegesítem magam. Már alig várom, hogy találkozzak párommal. Neki természetesen nem mondom el mit beszélnek a háta mögött.
2016. ápr. 30. 16:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben, akik megjegyzéseket tesznek a barátom fogaira visszavágnék valamivel. Pl. hogy nekik zsidó orruk van, vagy csálé fülük vagy bármi.

Mindenkin lehet kifogást találni, lehet érzékeltetni kéne velük...

2016. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogsz sokáig vele maradni, ha a környezetednek nem tetszik.
2016. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm, szerencsére már nincs.

Egyszer ültem 5-6 csaj mellett egy folyosón még az iskolában, vártam a barátnőmet.

Nyilván való, tették-vették az agyukat a csajok, jól nézek ki. Majd mikor jött felém mosolyogva a barátnőm a folyosón, akkor véletlenül fél füllel meghallottam hogy az egyik csaj annyit kérdezett a többitől, hogy "EEEEEZ????EZ A CSAJ JÁR VELE?????". Amolyan fintorogva, lenézően, stb. Én nem keseredtem el, hanem beolvastam a csajnak, hogy "ugyan mit gondolsz... a cseréplemez fejedért, a dagadt hájas seggedért, meg az undorító egyenesre vasalt zsíros hajadért ki lenne már oda???"

Majd elsüllyedt szégyenében. Egyébként talán más helyzet, mert inkább irigyek voltak rá, minthogy engem bántottak volna...

2016. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elég gáz ahogy a környezeted gondolkodik. Ezek szerint te csak egy csinos csomagolás vagy a szemükben, akinek nem kellene nézni a párja belső értékeit. Ne törődj velük, utasítsd rendre őket ha nagyon szájalnak. Nagyon jól teszed hogy kiállsz a párod mellett.
2016. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!