Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lép? Tudnátok nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép? Tudnátok nekem tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú évfolyamtársam, akivel folyton összenézünk. Az elején ő kezdett el nézni, és hát közbe elkezdett tetszeni. Hétfőn mentem barátnőmékkel a buszmegállóba, és a parkban ott ült egy padon, és amikor odaértünk akkor hirtelen felállt, és elkezdettt tollászkodni, pakolászni a táskájában, és oda nézett, ahol mi álltunk, aztán elment.A probléma az, hogy nem lép, és én viszont nem merek, meg hát szerintem neki kéne, ő a fiú. Tudtok tanácsokat adni?
2016. jún. 8. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A lanynak kell egy kis lepest tennie hogy a fiu tudjon egy nagyot :) tudatnod kell vele hogy neked bejon (persze nem ugy hogy megmondod neki hanem tobbszor nezed mosolyogsz meg ilyenek) es ez azert fontos mert sok fiu nem mer ugy odamenni egy lanyhoz hogy o nem tudja tetszik e a lanynak.

Tehat igy adsz neki egy onbizalom loketet :)

2016. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) de nem merek rámosolyogni..hogyan vegyem rá magam?
2016. jún. 8. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Peldaul nevetgelj baratnoddel es hirtelen nezz ra :) olyankor ugy is jo kedved van es konnyebb mosolyogni :) de ha valami eszedbe jut a mosolygason kivul akkor nem csak mosolygassal gyozheted meg ot :)
2016. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt nem értem :S, lány mért ne léphetne ellőszőr? nincs könyvbe írva hogy a fiúnak kel lépnie ellőszőr, egyéb ként a korod meg mondanád? Nem mind egy hogy 13 vagy 16 éves a fiú meg te.
2016. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!