Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit tapasztalatlan vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AisakaTaiga kérdése:

Kicsit tapasztalatlan vagyok még szerelem téren. Tudnátok az alábbi kis, , történetemhez" tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Én táncolni járok,és kb.3 hete mentünk fellépni egy másik iskolába. Ott megismertem egy pár hónappal idősebb fiút,aki ott meghívott egy kólára,és beszélgettünk. Nagyon félénk volt,de mondták a haverjai,hogy bejövök neki.Aztán pár nap múlva tánc próba után megjelent egy tábla csokival,és megengedtem,hogy hazakísérjen. Már 3 hete heti kétszer tánc után eljön,és hazakísér. Nőnapra viráhot is kaptam tőle.Csak így elég nehéz találkozgatni,mivel neki 4-ig tart a suli,meg megessze is vagyunk egymástól... És mondták nekem az osztálytársai,hogy ne várjak nagyon,mert nagyon félénk és ő nem fog lépni. Egyszer megöleltem. Még eléggé ,,friss" a kapcsolatunk úgy érzem,és még nem is beszéltük meg konkrétan,hogy ,,járunk",de már minden ismerős úgy hiszi. Bár ez nem akkora baj. Mit tegyek? Mi legyen a következő lépés? Merjek előbb lépni? Mert nekem is tetszik. 14L

2016. márc. 12. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat ahhoz kepest hogy felenk eleg jol csinalja hat probalj adni neki egy szajra puszi egyelore ez is megteszi de ha gondolod es eleg bator vagy csok is lehet
2016. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!