Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ossze zavarodtam.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ossze zavarodtam.

Figyelt kérdés
Noss, ez az egesz 2016 januarjaban kezdodott. Megismerkedtunk egy kozossegi oldalon az egyik kozos ismerosunk miatt es osszejottunk, sajnos csak tavkapcsolat volt..nagyon szerettem/szeretem ot meg mindig..egyszer csak azt mondta hogy szakitsunk mert tul nagy volt neki a tav(megjegyzem azelott 2 nappal mondta hogy "a tavolsag nem akadaly") utanna mar amikor "baratokkent" beszeltunk nagyon bunko volt es bekepzelt..soha nem lattam ot ilyennek..teljesen megvaltozott valamitol, mintha kicsereltek volna...megbantott, veszekedtunk es ez nekem nagyon fajt..elhordott mindennek es letiltott..erre 2 honapja bejelol es ramir (2016 marcius) semmi nem tortent, irni akartam neki hogy megbeszeljuk, de az uzeneteimet letiltotta igy nem tudtam irni neki..aztan most majus vegen irt nekem, nagyon megdobbentem, de valahogy megis orultem..azt mondta hogy sajnalja es kar lenne elhalasztani egy ilyen lehetoseget, megbocsatottam neki..ra egy nappal irja nekem hogy eljon hozzan es szexelni akart csak sokkal hevesebben volt irva amit nem engedett ide leirni a gep es ilyen szavakat hasznalt..azt mondtam hogy en meg nem akarom erre azt mondta hogy akkor majd massal csinalja en meg felejtsem el ot vegleg..most nagyon hianyzik a regi enje..o olyan romantikus, kedves, megerto, vicces es joszivu volt..de most nem tudom mit kezdjek magammal, tenyleg borzasztoan hianyzik..lehet hogy egy hulye voltam amikor nemet mondtam..valaki segitsen..

2016. jún. 9. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, feküdj le vele nyugodtan, biztos hogy utána nem fog eldobni, vagy valami ilyesmi, egész biztos vagyok benne, hogy nem csak egy egyszeri alkalom lennél számára.
2016. jún. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Irónia :DDD
2016. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!