Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a baratom, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratom, teljesen ossze zavarodtam nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnem megirni nektek a tortenetem, tanacsra lenne szuksegem, mert nagyon osszezavarodtam es mar nem birom igy tovabb.


Hol is kezdjem..; 19 eves vagyok es lany,van baratom ő 21 eves. 3 eve egyutt vagyunk, az elso komoly kapcsolatom. 2,5 eve egyutt is elunk. Sok kozos dolgunk van, terveztunk egyutt hosszutavra stb. 2 en lakunk csak. Nagyon nehezen kezdodott a kapcsolatunk o nem akart baratnot, en viszont az elso talalkozason nagyon megszerettem es fel ev utan elertem nala hogy csak en legyek neki. Elotte 2 lannyal volt ugy mond felvaltva , akkor velem is egyutt volt . Amikor meg tudtam ,persze nem tole, nagyon kiborultam nagyon erzeketlen volt. Ezek a lanyok nem mellesleg az ellensegeim voltak es tobbszor is osszekaptunk az utcan mert nekem tamadtak. Nincs tulsok eszuk sajnos.Sok mindenen keresztul mentunk egyutt, csaladi problemak stb. Terhes is voltam, de elvettem mert nem ereztem ugy hogy tamogatna engem. Mikor kiderult nagyon csunyan viselkedett velem. Sokszor azt erzem minden mas fontosabb mint en. Na atugrok a dolog lenyegere. Mostanaba egy par honapja azt ereztem mar nem szeretem, nem torodik velem elutasit amikor pedig o kozeledne, nekem nincs kedven hozza. Semmit nem ereztem ha megis volt koztunk valami. Sokszor amikor egyedul voltam csak sirtam hogy mennyire elcseszett az eletem es nem vagyok bokdog. A csaladom jobb szeretne mar regota ha szakitanank. A lenyeg a lenyeg, h neki van egy baratja parhonapja ismerik egymast de mindennap egyutt vannak. En elobb is mertem a sracot mint o. Atjart hozzank napi szinten, nekem nem jott be tehat nem neztem ra ugy mint pasi, sot nem is annyira kedveltem mert minsig feldordulast csinalt a lakasunkba... Kb egy honapja eljatszottuk hogy egyutt vagyunk a srac meg en , ez egy terv resze volt es a baratom talalta ki. Akkor megfogta a kezem es mondta nekem hogy "csajom". Na ott kezdodott, de egesz idaig nem tulajdonitottam ennek az erzesnek semmi figyelmet. O egyedulallo egyebkent. Itt volt egyik este es gondoltam kideritem o h viszonyul hozzam. Mindig voltak aprobb jelek, furcsasagok pl. Ha valmit a kezembe adott az egeszkezem megfogta, hosszan a szemembe nezett stb. Na ezen az esten a labammal jelet adtam. A baratom nem figyelt mert jatszott, de amugy sosem figyel. Ugy nezett ki a dolog h igazam van es bejovok neki. Ugy voltam vele ha hazamegy es ir nekem akkor igazam van. Es vette a lapot" (egyebkent elotte is irt, felhivott telefonon tok butakerdesekkel urugyokkel.1x at is jott volna amikor a baratom nem volt itthon. De en visszahivtam h ne jojjon mert megyek el a szuleimhez.)Ezen az esten amikor jelet adtam igazam lett, hazament es irt. A tudtara probaltam adni majd hajnali negyig beszelgettunk es az alatt arrol h miota tetszunk egymasnak stb. Sziveket is irt.Mas nap illetve az nap a baratom mondta h elmegy nagyon messzire egy baratjaval szorakozni, igazabol ez nekik ilyen hobbi. Tudtam ha elmegy DU.2 kor akkor nem jon csak este 10-11 korul. Mielott elindult a srac atjott es mondta neki a baratom h nyugodtan maradhat de neki mennie kell. Nagyon kinos volt igy egy olyan beszelgetes utan kettesben. De en kezdemwnyeztem es meg fogtam . Erre nagyon hevesen elkezdtunk csokolozni. De nem fekudtunk le meg ilyenek , ilyen petting szeru dolog volt. Amikor ez megtortent kb 3-4 ora volt es elment. En elmentem a szuleimhez, irtam neki h ma meg jon e. Azt mondta nem tudja nem hiszi stb. Mondtam rendben tobbszor nem fogom megkerdezni. Erre kesobb uton voltam valahovaamikor irt h hol vagyok. Mondtam h hol es o kerdezte kivel minek miert, mikor megyek haza mert atjon meg ilyenek. Atjott. Ugyanaz megtortent mint delutan. Csak most simogatott hozzam bujt puszilgatott stb. Masnap ugy jott at a baratomhoz minthasemmi nem lett volna. Engem ez idegesitett ugyan is en nagyon szegyeltem magam. Nekem masnap mar nem nagyon valaszolt az uzeneteimre. Majd utana valonap is atjott es ugyanugy meg velem is probalt jopofizni a baratom elott. En ezen a napom bevallottam a baratomnak mindent. Nem birtam tovabb. A baratom nem szakitott velem azt mondta meglatjamilesz. Elmondtam asracnak h kitalaltam es csak azt mondta h nagyon ideges h ezt az egeszet nem akarta stb. En viszont igen sot talan bele is szerettem volna,de ahogy megtortentek azok a dolgok nem foglalkozott velem. Ok megbeszeltek a baratom sztt mondta ha latja h megbanta akkor elfelejti es johet ugyan ugy hozzank... A srac az uzeneteimre nem valaszol . Pedig megirtam h nem jatekbol tettem nekem erzelmeik vannak iranta. Azt mondta a baratom ha ugy dont nem megy es szakit velem akkor nem kell hazakoltoznom csak egy masik szobaba. Ja ami fontos h a baratom nagyon szeret azt tudom csak furan mutatja ki. Sirt is amikor bevalottam mi tortent.


Nem tudom most mit tegyek. ki hogy latja ezt a helyzetet? Tudom elhordhatnak mindennek ,de ember vagyok es hibaztam kerlek segits ha van errol a sztorirol egy hasznos velemenyed!!


Koszonom szepen hogy ram szanta az idejet es elolvasta!



2016. ápr. 11. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ezt most akkor írd le harmad ilyen röviden egy új kérdésben majd, ha azt szeretnéd hogy kettőnél több válasz érkezzen rá.
2016. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj-jajj. Van egy olyan érzésem, hogy ti még csak szelburdi kis kölykök vagytok...ebben a sztoriban egyik felet se tudtam komolyan venni és egyikkel sem tudtam igazán azonosulni...szóval, csak játszadozzatok, majd egyszer felnőtt és mindenkinek jó lesz.
2016. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha láthatóan nem kellesz az új pasinak, akkor miért tepersz utána? Jó ez neked, hogy megalázod magad?
2016. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, de ez eléggé egy unintelligens történet unintelligens emberekkel. Nekem az a véleményem, hogy te ide-oda rakosgatod a seggedet, egyik fiú öléből a másikba, miközben a két srácot azon kívül semmi más nem érdekli, hogy van a lábad között egy olyan, ami minden másik lány lába között megtalálható.
2016. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi a francnak vagy a barátoddal, ha ennyire nem figyel rád és ennyire szenvedsz a kapcsolatban? Mi tart mellette? A "szeretem", a "de hát mi lesz velem egyedül", a "de hát x ideje együtt vagyunk", stb bárgyú kifogásokat hanyagold, ez nem ok, hogy egy ilyen kapcsolatban mraadjon az ember. Szóval minek is neked az egész?


2. Ébresztő, az új srácnak egy menetre jó voltál, de annyit nem érsz neki, hogy veszélyeztesse a haverságát a pasiddal - nem kellesz neki, ez van.


Szvsz ejtsd mindkettőt és állj a lábadra egyedül.

2016. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez valami brazil szappanopera?
2016. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megcsaltad. Az ember nem csalja meg azt, akit valóban szeret.

Állj odébb, és keress valaki mást. Majd ő is talál magának normális lányt, olyat, aki nem csalja meg.

2016. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

"19 eves vagyok es lany,van baratom ő 21 eves. 3 eve egyutt vagyunk, az elso komoly kapcsolatom. 2,5 eve egyutt is elunk. "


Tovább nem olvastam. Eleve halálra ítélt kapcsolat.

Ideje felébredni, ez már nem a gimi!

Felnőtt párkapcsolathoz FELNŐTTEK kellenek, nem kamaszszerelem és nem egy 16 éves, aki fél év után összeköltözik valakivel. A szüleid hol voltak, amikor ilyen hülyeséget csináltál???

2016. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, dedó.

Szakíts.

Nőj fel.

Addig légy szíves, maradj a tini kategóriában.

2016. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!