Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi haromszog ez esetleg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi haromszog ez esetleg?

Figyelt kérdés
Nagyon joban vagyok egy lannyal, szunetekben olelgetem es nagyon szerelmes vagyok. Azonban van fiuja megis hagyja magat. Mindig mondja hogy nagyon szeret, es hogy nemtud valasztani kozulunk. Engem ez nagyon gyotor de valamit kene tennem mert lassan beleorulok :( ekezetert bocsesz

2016. jún. 10. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak játszadozik veled. Jól esik neki, hogy két fiú is rajong érte. Ha tényleg annyira szeretne akkor tudna választani. Nem megbántani akarlak de csak gondolj bele. Ha van egy barátod akit nagyon szeretsz, mert vele vagy de közbe egy másik srácot ölelgetsz és őt is nagyon szereted de nem tudsz dönteni. Ilyen a mesében sincs, hogy két emberbe vagy szerelmes. Csak gondold végig...
2016. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van de annyira ida lettem erte hogy ot nem szeretnem elveszteni :( eddig 2x volt hasonlo esetben hogy egy lany kozulem es egy masik srac kizul valaszt... Mind a ketszer friendzone lett a vege.. Es mar faj hogy ez van nemszeretnem ha meg egy fontos embert veszitenek el es megint megszivjam... Friendzone utannak meg elfelejt nem.is beszelunk es annyira szomoru faj legbelul es nem szeretnem ha megint elofordulnq
2016. jún. 10. 16:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Elirasert bocsi csak tul gyorsan utom le a billentyut es nem olvasom mindig vissza
2016. jún. 10. 16:32
 4/4 likebike ***** válasza:
Szerintem hagyd ott,mert ha igazán akarna,akkor tudna választani.Nálam is ez volt nemrég,te se tapasztald meg még egyszer.Esetleg állítsd választás elé.Mert nem tudod mi van köztetek és szeretnéd ezt tisztázni.Ezt személyesen,ne facen meg sms-ben,ki fogja kerülni a kérdést.Ha előtte vagy,akkor vagy egyből egyenes választ ad vagy mondja hogy gondolkozni akar.Utóbbinál adj neki nyugodtan időt,de ne sokat,ugyanaz lesz belőle.
2016. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!